Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha veszek az s3...

Szerintetek ha veszek az s3 mini-m hez egy sony fejhallgatót akkor hangos lesz?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van egy sony fejhallgatója de sajnos az ő telenor st mini-jén halk volt de egy másik htc-n meg hangos volt. Na szóval az én s3 minimen hangos lenne mert félek hogy megveszem és halk lesz elég gagyi a telóm és nem tudom hogy jó lenne e.
2014. máj. 13. 16:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon jó az S5 és jól teszed, ha azt választod! Az tényleg jól szól Sony fejhallgatóval és minden másban is nagyon jó a telefon! Itt mindig szidják, olyanok, akik még nem is használták és nem is tudják milyen jó igazából.
2014. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Pont, hogy fogtam a kezemben és úgy mondok véleményt. De mindegy, nem érdekel, úgy is csak le leszek szólva.
2014. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Minden ember a saját telóját isteníti amely van neki és azzal menőzik(csak én nem)Pl a haverom vett egy új telót odajött elkezdi: nézmár milyen király telót vettem 27ezerért ez még a te telódnál is jobb 100x. egy samsung galaxy young-ról volt szó(de vannak ilyen emberek is akinek jó a szemétbe való teló is)
2014. máj. 14. 13:14
 24/29 A kérdező kommentje:
Hiába fogtál s5-öt a kezedbe néhány percig akkor se tudod annyi idő alatt letesztelni a telót.(nem leszólás hanem az igazság)
2014. máj. 14. 13:42
 25/29 anonim ***** válasza:
Sima ace 2-őm van, egy kalap szar, nem menőzök vele egyáltalán, de mindegy.
2014. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát azzal én se menőznék még az utcán sem merném elővenni mert félnék hogy kinevetnek
2014. máj. 14. 14:24
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, én is ettől félek, ha hívnak inkább elő se veszem, hadd csörögjön.... Mindegy, te vetesd csak meg az S5-öt apucival, én meg vagánykodok Ace 2-vel, mert az olyan jó!
2014. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
oké like
2014. máj. 14. 16:44
 29/29 Marics István ***** válasza:

HTC-vel meg Iphoneal eléggé jól szól mert jó a jackjük ezeknek a telóknak.

Samsungoknak annyira nem.

2014. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!