Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha veszek az s3...

Szerintetek ha veszek az s3 mini-m hez egy sony fejhallgatót akkor hangos lesz?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van egy sony fejhallgatója de sajnos az ő telenor st mini-jén halk volt de egy másik htc-n meg hangos volt. Na szóval az én s3 minimen hangos lenne mert félek hogy megveszem és halk lesz elég gagyi a telóm és nem tudom hogy jó lenne e.
2014. máj. 13. 16:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
"Karbantartani" Ezt hogy érted? Még új teló nem karcos nem retkes semmi baja csak nekem túl gyenge és kicsi teló.
2014. máj. 13. 20:03
 12/29 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést, hogy belinkeltem neked, Drága Uram!


Amúgy a karbantartást szoftveresen értettem, nem fizikailag. Teszel rá egy CM 10.1-et, azt mindjárt jobb.

2014. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Inkább egy egy s5-öt teszek(lecserélem) rá nem ilyen hülyeségeket
2014. máj. 13. 20:14
 14/29 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én kxrávra nem vennék S5-öt, meg nem is garantált, hogy hangosabb.


Akkor inkább LG G Pro 2. Abban 3GB RAM van, jobb kamera, szebb kijelző, stb.

2014. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
De ne szedd le a fejem, mert mertem ajánlani.
2014. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az neked hogy milyen telót veszek?(Az ember még olyan telót sem vehet magának amilyet akar mert belepofáznak)Meg amugy is 16mpixel simán elég.
2014. máj. 13. 20:34
 17/29 A kérdező kommentje:
Meg amugy is ha s5-öt veszek akkor mi van?Biztos nem fogják azt mondani az utcán ha előveszem némán annak a gyereknek kis szar s5-je van még a mcdonald-s-ba a vécébe is különb telót pecázok.
2014. máj. 13. 20:41
 18/29 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy ez lesz. :D Szinte vártam!!! :D


Igen, belepofázok, mert még ismeretlenbe se akarom, hogy szar telefont vegyél. Ott van a köd a szeme előtt a hozzád hasonlóknak, (a telefontulajok 70%-a) hogy "SAMSUUUNNG GALAXY S5, JAJ DE KIRÁLY", azt fél él múlva meg majd szenvedsz vele. Sokkal jobb telefont vehetnél annak a szarnak az árából. Jól van vedd csak, Te tudod, nem nekem lesz elvégre.

2014. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Apu kifizeti ennyi.Nem az én pénzem megy hanem az övé.Ha megunom az s5-öt jön sony ennyi.
2014. máj. 13. 20:55
 20/29 anonim ***** válasza:
Majd rájössz. Szevasz!
2014. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!