Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanatok néhány fontos...

Mondanatok néhány fontos tudnivalót az Iphone 5S használatáról?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok egy IPhone 5S-t, de eddig Androidos voltam és elég idegen nekem az IOS. Mondnatok néhány fontos lépést a "beüzemeltetéséről" illetve az Itunes-ról és a Game Center-ről? Ha van más, azt is szívesen fogadom! Köszönöm előre is! :)

2014. máj. 13. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem nagyon kell semmit sem tanulgatnod, majd ha kezedbe lesz kitalálsz mindent, elég egyértelmű minden.
2014. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
2014. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem adja magát a telefon. Android után egyszerűbb lesz. Én android után váltottam, 3 éve, nagy felüdülés volt.
2014. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Az, hogy egyszerűbb, merész kijelentés. Bluetoothon nincs fájlküldés, itunes nélkül semmit nem tudsz csinálni. Külsős alkalmazáshoz jb kell, droidnál simán megy. Ha elfogy a hely ios telefonba, vehetsz újat. Droidnál otg kábel, vagy memkártya. Ios ugyanúgy néz ki a kezdetek óta, csak szinesebb lett. Én nem térek vissza ios-re. Használtam, elég volt.
2014. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolta először voltak bokkenok de most mar minden megy és nagyon szeretem sokkal jobb mint az Android :)
2014. máj. 17. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint jöttek a hülye szagértők, akik még életükben nem használtak iOS-t és iPhone-t. És persze leírják, hogy milyen szar. Szánalmas egy banda.


Na pont nem az ilyen nyomiktól fogsz használható infót kapni.

iTunes nélkül is használható, sőt. Nagyon is jól. HA mindenképp lopni akarsz ahhoz sem kell JB, ebben is le vannak maradva a szellemi nyomorékok.


Az iTunes csak, akkor kell, hogyha gépre akarod kötni, amúgy zenét meg mindent le tudsz tölteni netről. Az iTunes nem nagyon kell hozzá.

Viszont nagyon jól használható, könnyű vele a zenéket rendszerezni. De max ehhez kell. Ilyen baromságot ír a szerencsétlen, hogyha elfogy a tárhely, akkor újat kell venni. LOL Nem kell teleszemetelni és kész. Droidon is bőven elég egy 16Gigás kártya nélkül is, hogyha letörlöd a sosem használt fölösleges appokat meg a többi szemetet.


Szóval ne hallgass ezekre a szerencsétlenekre. Android után lehet, hogy furcsa lesz, de ne izgulj nem vészes. Én jelenleg is használok mindekettőt.

2014. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!