Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s tapasztalatok?...

Iphone 4s tapasztalatok? Vásárlás előtt állok. Mit kell tudjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék ballagásra egy új telót plusz még én is fizetnék bele.mennyire lassú a telefon alapjáraton?lefagyni nem szokott? Láttam yt-on sok videót játéktesztekről. Asphalt 8-at is vitte. Innen gondolom hogy még nem max grafikán de viszi az újabb játékokat. Egy stabil és megbízható telefon kell nekem. Most egy androidos telefont használok de hajlamos lefagyni nagyon. Leginkáb ezekre (Ilyen féle ) játékokra kéne:cut the rope, need for speed, gta,subway surfers,temple run,rayman ,stb. A mostani telefonom is viszi ezeket de kevés rajta a hely és már elegem van abból hogy egy videót nem tudok végignézni mert megál és lefagy.

2014. máj. 15. 00:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt hagytam ki hogy kb egy évig még jó legyen.
2014. máj. 15. 00:49
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan megveheted. Nekem is ilyen van és simán fut rajta az asphalt 8, real racing 3 stb.. Lefagyni még egyszer sem fagyott le, egyszer volt olyan, hogy egy játékfrissítés után soká töltött be(kb. 30-40 mp). Viszont ha veszel azt érdemes észben tartani, hogy az iPhone-nak nem lehet bővíteni a memóriáját.
2014. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

"mennyire lassú a telefon alapjáraton?lefagyni nem szokott?"


ilyen problémád nem lesz vele, meg más se, ez nem android

2014. máj. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és örülök hogy ezt hallom. Ma reggel sem tudtam megnyitni a youtubeot meg a böngészőt csak fekete kép... Kikqpcsolom, majd be és kb 2-3 óráig tök jó aztán már megint minden előröl. Vagy ios lesz a kövi teló vagy valami erősebb android. Végül is egy jó androidos teló van annyi mint egy iphone.
2014. máj. 15. 07:06
 5/8 anonim válasza:
Milyen telefonod van? Életemben nem hallottam még hogy 2-3 óráig hibátlan és utána hirtelen meggondolja magát. Inkább a telefon tudásával van a baj szerintem. Amúgy stabilabb az ájfon mint az android.
2014. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Végül is egy jó androidos teló van annyi mint egy iphone" Rohadtul nem:)
2014. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem az androidot hibáztattam amiatt hogy kezdi előröl a szarakodást, tudom hogy a telefon nincsen optimizálva rendesen de akkor is idegesít és ha valamilyen telefont akarok venni, nekem m mostmár az a legfontosabb hogy rendesen ki legyen dolgozva.
2014. máj. 15. 17:47
 8/8 anonim válasza:
Baráti köreimben fordul elő iphone úgyhogy láttam már közelről bár huzamosabb ideig még nem teszteltem így konkrét véleményem nincs róla de mindenhol ez megy hogy stabilabb mint egy android valószínűleg nem alaptalanul. Amúgy alsókategóriás telefontol ne is várjunk semmi jót ez sajnos tapasztalat. Én is ráuntam erre, néhány hónapja beruháztam egy sony xperia sp-re, drága volt de stabil, nem omlik össze a rendszer, azt csinálja amit akarok és persze ami a legfontosabb hogy erős így még hosszú ideig meg fog felelni, valamint még újként is olcsóbb mint egy új iphon. Ha megteheted iphone ha meg szűkösen jönnél ki akkor meg egy drága android.
2014. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!