Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legdrágább mobiltelef...

Melyik a legdrágább mobiltelefon a világon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 11:15
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
2014. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
21%

Nem a top 10 legdrágábbat kérdezte, hanem "A legdrágább" telefont.


Parancsolj, kérdező, ez az.

[link]


Egy gyémántberakásos ájfón. Rózsaszín gyémántból van benne vagy 80 karátnyi. 6,5 millió dollár volt a listaára, de mivel összesen 20db-ot készítettek, és már régóta csak kőgazdag gyűjtők készleteiben van meg, 8 milliót ér jelenleg darabja.

2014. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tengor ***** válasza:
58%
#2, ha már ennyire precíz vagy, akkor vedd figyelembe, hogy amit linkeltél 2010 végén volt a legdrágább!
2014. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
50%

"#2, ha már ennyire precíz vagy, akkor vedd figyelembe, hogy amit linkeltél 2010 végén volt a legdrágább!"


Azóta sincs drágább. Hány regisztrációd van ide, hogy az egyébként helyes válaszomat negyed óra alatt 0-ra le tudtad pontozni? Segítek: legalább 3. Ennyi kell ugyanis ahhoz, hogy a gyik.hu rendszere kiírja az értékelést.

2014. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tengor ***** válasza:
49%

OFF:

#4, a szám helyes, 3 regem van. Ebből kettőt tiltottak reklámozás miatt (szerintem igazságtalanul, de hát egye fene). Azt most momentán nem is tudom megmondani, hogy a tiltottakkal tudok-e pontozni...

Ajánlom figyelmedbe a toplistát! Attól eltekintve, hogy elég szép helyen állok, igaz most visszaestem kicsit, láthatod, hogy absz. nem szoktam a kezecskéket nyomkodni.

2014. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 b95 ***** válasza:
62%

# 2/5:


És szerinted a top 10-ben nem szerepel a legdrágább???


[link]

2014. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Egy szaudi rüfke retiküljében lapuló, amiről nemtud senki...
2014. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Putyin mobil
2014. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

A semmiért túl árazott ájfonyok ebbe a kategóriába simán beleférnek ráadásul pofátlanság is mert szegény vásárló azt hiszi hogy ha túl árazott ájfonyát vesz a minőségben jobb mint más de hát nem az.

A minőség több olyan ifon felhasználótól olvastam itt magyaroszágon is hogy kigyúlt az aksijuk.

Rossz volt a térerő mert olyan szar antenna volt benne. Amit sose ismertek el és egy szoftveres javítást csináltak ami csak a térerő ikonon csalt egy kicsit.

Na hát itt a minőség…

Szeintem így ez a legdrágább telefon mert nem csak pénz hanem pofátlanság csúcsán is van.

2014. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tengor ***** válasza:

#6, nem tudom, nem vagyok olyan helyzetben, hogy azon gondolkozzak, hogy megvegyem-e a legdrágább telefont v. sem (ha leszek is, remélem, hogy lesz még annyi józan eszem, hogy nem fogok így milliókat szórni az ablakon)

Más kapaszkodó igazából nem nagyon van, mint a kereső. Te tudod esetleg, hogy melyik a legdrágább?

2014. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!