Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy wayteq talk 5h (újan)...

Egy wayteq talk 5h (újan) vagy egy samsung galaxy s3 (használtan) érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Nekem mind a kettő tetszik főleg a talk 5h mert ár/érték arányban nagyon jó, de a samsung az meg elég jó márka. Láttam már teszteket és értek a telefonok hardware-jéhez meg operációs rendszeréhez, de mégis meik érné meg jobban?

#talk 5h
2014. máj. 17. 14:49
1 2
 11/12 b95 ***** válasza:
én többször is vásároltam náluk, és eddig csak egy filléres noname cuccal jártam pórul, minden más tök jó.
2014. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Berecz Lajos válasza:

Talk 5h ár/érték arányban talán a legjobb, én is ezt vettem. Hardveresen elég erős, felveszi a versenyt az S3-mal, de a kamerája messze elmarad tőle. (Az enyém pont a kamera miatt van szervizben már egy hónapja.) Szerintem a Talk 5h előnye, hogy tök alap android van rajta, gyárilag rootolva, tehát garanciavesztés nélkül belepiszkálhatsz az egészbe. Komolyabb játékra nem próbáltam, az egyszerűbbeket viszi, mint a szél, de állítólag a legújabbak azért megakasztják.

Összességében újan az S3 szerintem jobb, de ha használtan már más kérdés. Én az új Talk 5h-ra szavaztam.

2014. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!