Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladható egy telefonszám, ha...

Eladható egy telefonszám, ha nem használom már?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon könnyű, speciális telefonszámom, feltöltőkártyás. Évek óta az enyém, és évek óta csak feltöltöm évente egyszer, de sosem használom. El lehet adni a sim-kártyát? Vagy ez nem törvényes? Ha el lehet adni, mennyit ér a szám, ha 0000 az utolsó négy számjegye?
2014. máj. 18. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
természetesen eladhatod, vagy ingyen ajándékba is adhatod bárkinek. A szolgáltatóktól úgy tudom kb 20e ft-ért lehet speciális telefonszámokat választani. De magánszemélyként szerintem nem sikerül annyiért eladnod.
2014. máj. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment zöld kéz.

Hol érdemes meghirdetnem? Van ötleted?

2014. máj. 18. 06:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Eladható , pl:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves koránkelők, ment zöld kéz mindkettőtöknek. A hardverapróra fel is tettem, de sajnos árat kellett irnom, pedig inkább alkura bocsátanám :)
2014. máj. 18. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!