Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett telefon, csak az...

Vízbe esett telefon, csak az érintő nem működött. Elküldtem szakszervízbe, azt mondták 65-75 ezer lenne a javítás. Valahogy olcsóbban meg tudnám úszni, ha máshova küldeném?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,1 hónapos telefonról van szó.
2014. máj. 20. 15:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
LG Nexus 5
2014. máj. 20. 18:58
 12/18 anonim ***** válasza:
Én ezt így képzelem: a szakszervízben megnézik a beázási indikátorokat (az a kis szar, ami elszineződik) és már kész is a javítási protokoll szerinti megoldás: alaplapcsere. Attól függetlenül, hogy mi lett a baja, Lehet, hogy azóta már tényleg szétrohadt a bele, de lehet, hogy balekot akarnak fogni, és máris van egy jó alaplapjuk. MO-n a "szervíz" olyan, mint a kórház: ha már odáig eljutottál, akkor van okod igazán befosni.
2014. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ...

Tehát kidobhatom a 110 ezres telefont?Egyéb megoldás tehát nincs?

Mint kérdeztem már,hogy 3-4 hónap múlva megpróbálnám újra,hátha olcsóbb lesz a panel vagy alaplap..vagy ha még várok akkor már soha nem lenne az igazi?

2014. máj. 21. 15:03
 14/18 Tengor ***** válasza:

Nem kell kidobni, csak a felét még egyszer megveszed.

Ebayen 25 ezerért van alaplap...

2014. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

teháát ha szerzek alaplapot,és elviszem egy telószervízbe új alaplapostul(mivel nyilván azt se tudom mi az az alaplap)akkor azt megcsinálják nekem? :)))

REMÉNYKEDEK!

2014. máj. 21. 15:15
 16/18 Tengor ***** válasza:

Előtte érdeklődd meg, hogy megcsinálják-e! Hozott anyagból nem igazán szeretnek dolgozni, egyrészt mert nem az ő hasznuk, másrészt vita alakulhat ki, hogy te vittél rossz lapot vagy ők rontottak el valamit.

Ezen kívül ha nem csak alaplap baja van, akkor értelem szerűen azok a részei a telefonnak nem fognak megjavulni.

Valamint e-bayről nem holnap fog megjönni a termék...

2014. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az idő mindegy.De természetesen megérdeklődőm :)

Csak még a telefonom sincs a kezemben,mert még nem küldték vissza,és remélem hogy küldenek szakleírást.Akkor konkrétabb lesz a probléma és majd akkor bemegyek mindegyik szervizbe csak újra működjön.

Köszönöm szépen mindenkinek és főleg neked utolsó,sok-sok valami neked,jókívánság,ölelés,szeretet vagy amire szükséged van :)))

2014. máj. 21. 15:25
 18/18 A kérdező kommentje:

NEM FOGJÁTOK ELHINNI!

MA JÖTT MEG A POSTÁN ÉS CSODÁK CSODÁJÁRA MŰKÖDIK! Köcsög,velejéig aljas LG! Meg se nézték gondolom,csak a levegőbe beszéltek.Tegnap a nő elmondta,hogy sajnos panelhiba,ilyen hiba,olyan hiba,3 hónap a javítás,nincs alkatrész,65.000 a munkadíj.Én mint rendes telefonhasználó be is vettem,ezért is írtam ki a kérdést.

Ma megjött a levél,a GLS-t mi fizettük.Egy mondatban összefoglalva a következő:a készüléket garancián belül nem javították.Panelcsere,flex+előlap csere.Javítás költsége: kb. 65-75 000. Ft

Ideje:2 hónap.

Most ha nem töltöm fel,hanem még rohangálok egy kicsit mint elterveztem akkor még az plusz idegesség meg minden.És ha még hülye is vagyok,akkor mondom a nőnek,hogy köszönöm,akkor kérném szépen a javítást s mondott összegért.Zsebre is tették volna.

Egyébként lehet hogy nem az LG a hibás. TECH4U Kft-nek küldtük,lehet hogy ők cseszték el.

Most össze teszem a kezem,hálát adok,hogy ez velem megtörtént.Jó kis pénz maradt a zsebemben.

2014. máj. 21. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!