Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3110 classic telefont...

Nokia 3110 classic telefont apám elb*szta? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan,de amikor kapcsol befele a telefon,beütöm a PIN-kódot aztán azt írja,hogy telefon korlátozva,és egy ,,korlátozási kódot,, kér tőlem mi az? Már próbáltam resset factory-t de nem működik,gyári beállításokat is megcsináltam hogy álljon vissza de úgy sem.Mit csinált apám a telefonjával? ja és amúgy ha kártya nélkül el indítom minden faja,akkor semmi kódot nem kér.

#Nokia #korlátozás #SIM #PIN #resset factory
2014. máj. 21. 19:58
 1/4 anonim válasza:
PUK kód? Ha a PIN-t már nem fogadja el, PUK kódot szokott kérni. Amikor vettétek a telefont, kaptatok hozzá egy halom papírt. Amin a PIN van, alatta írja a PUK kódot is elvileg.
2014. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PUK kód lesz az, elrontották háromszor a pint és lezárta a kártyát. A kódot megtalálod azn a papíron amin a pin kód volt vagy akinek a nevére szól a kártya befárad a szolgáltatóhoz és igazolja magát ingyen kiadják a kódot.
2014. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,de nincs elrontva a PIN-kód,mivel PIN-kódot ker nem pedig,PUK-kódot.+más SIM-el sem kapcsolbe. Nem tudom mi lehet vele.
2014. máj. 22. 08:37
 4/4 anonim válasza:
Biztosra egy szervizes tudná megmondani, vagy egy mobilboltos.
2014. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!