Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 Youtube és...

Samsung Galaxy 3 Youtube és google play probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Két hete vettem egy Samsung galaxy ace 3 típusú mobiltelefont. A készülék szuper jó, de ...

Nemrég tapasztaltam azt, hogy a google play, és a youtube úgy viselkedik, mintha valami úgy lefogná a netet(wi-fit), hogy lassan jelennek meg a videók, amikor megjelenik 5 mp - ként megáll tölteni... A facebookra gyanakodtam, letöröltem, de semmi, letöröltem minden alkalmazást, amit én töltöttem le, de semmi ... PEDIG más internetet igénylő program hiba nélkül fut rajta ! Mi lehet a probléma ???



2014. máj. 22. 14:36
 1/1 I3oss válasza:

Töröld alkalmazásoknál a frissítéseit youtube, google play nak ha úgy is rossz akkor szoftver hibás és szervízben csináltasd meg.

De ha jó frissítések letörlése után akkor az újabb frissítésben kijavítják.

De vírust is beszedhetett.

Sok oka lehet de én csak találgatni tudok anélkül hogy látnám.

2014. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!