Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mekkora az a...

Szerintetek mekkora az a kijelző méret, amivel már hosszabb ideig, viszonylag kényelmesen el lehet internetezgetni?

Figyelt kérdés

Nemsokára új munkahelyem lesz, sokat kell utaznom, és kellene valami időtöltésre. Tudom, hogy már mindegyik mai mobil alkalmas erre, nade ne vicceljünk pl. 3-4"-on netezgetni hát számomra alkalmatlan.


Láttam-használtam 7"-os tabletet, na erre már azt mondtam, hogy ezen már eltudnám képzelni, hogy hosszabb távon netezek.


Igen ám, de találtam olyan okostelót, aminek egész nagy a kijelzője, viszonylag baráti áron:


Sony Xperia C C2305 60.000Ft 5"


LG D686 G Pro Lite 67.000Ft 5.5"


WayteQ Talk 5H 50.000Ft 5.5"


Szóval tudom hogy ez egyén függő, de szerintetek ezeken már ellehetne hosszabb távon netezgetni?

(az, hogy próbáljam ki boltban nem megoldás, mert teljesen más 5-10 percig használni valamit, mint 2 órán keresztül)



2014. máj. 26. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 14" es ne legyen touch, de ahogy mondottad ez egyen fuggo. Szerintem valahogy ki kell probald elotte, mert lehet itt kapsz egy par valaszt hogy egy 5-6" telo mar kenyelmes, megveszed es neked nem lesz az.
2014. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a hiba a képben ott van, hogy 70 alatt van a határ...

kérdés, hogy zsebben hordható legyen, vagy jó a tíz collos tablet is?


egyébként telóban a jelenlegi legjobb a 6,44"-os Sony Z ultra..

Esetleg egy 7"-os telónak is használható tablet...asszem ASUS...


de egyik sem 65e...

2014. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!