Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire rosszak a...

Tényleg ennyire rosszak a Windows Phone alkalmazások?

Figyelt kérdés

WP-s telefont (Lumia 720) szeretnék és mivel nekem ez új,rá mentem a Nokia Áruházra,h milyen alkalmazásokat lehet rátenni.A Facebook,Viber és alap appoknál elolvastam a véleményeket,szinte senki nem volt megelégedve ezekkel,borzasztó hozzászólások voltak.

Valóban rosszak a WP-s appok?Válasszak inkább Android telefont?Kérem,csak WP-t használók válaszoljanak.Köszönöm!



2014. jún. 10. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
A Windows Phone-oknak nem Nokia áruházuk van, hanem ez: [link] Viber az utóbbi időben az összes platformon szar, de a többivel (már) nincs gond, korábban tényleg rosszabbak voltak.
2014. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót :) Akkor ne legyenek kétségeim a Wp-vel kapcsolatban?
2014. jún. 10. 10:59
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyen, másfél éve nyúzok egy Lumia 920-at, és a fejlődés meredek ívben halad felfelé, az appok száma és minősége folyamatosan javul!
2014. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most néztem fel a Google Playe-re is..kb. ugyanaz a helyzet..marad a WP :)))))
2014. jún. 10. 11:06
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor WP-re térek rá :)
2014. jún. 10. 11:07
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
én is hasonlóképp gondolkozok, kicsit még szkeptikus vagyok, de tény, hogy valamennyire azért bízok abban, hogy be fog indulni egy nagyon gyors felzárkózás a többi platformhoz appok minőségében. nekem mondjuk alapjában véve nem is ezekkel van gondom, inkább a játékok minőségével. némelyik olyan drága, mint pl a final fantasy 3, és cserébe rettenetes a grafikája, de akár felhozhatnám az nfs most wanted-ot. előtte iPhone-om volt, illetve iPad-em van is, és szóval ég és föld, amik ott vannak a játékok grafikája között. meg számomra az is eléggé bosszantó, hogy az olyan videómegosztóknak, mint a Dailymotion van hivatalos appja, a youtube-nak meg például nincs...és akkor igyák meg a felhasználók a kakaskodás levét, merthogy márpedig a google-vel rossz a viszony...szóval én azért erősen bízok abban, hogy ebben lesz előrelépés, mert az iOS 8 is elég ígéretes ahhoz, hogy a remek lumia 1020-amról visszaváltsak ősszel iPhone-ra...
2014. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 8.1 sokban javít a Google termkékek használhatóságán (Gmail fiók és Youtube), a játékokról viszont nincs tapasztalatom, nem játszok telefonon, de gondolom az Xbox mellett a későbbiekben nagyobb hangsúlyt fognak fektetni a WP-s játékokra is.
2014. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak wp-vel, android jobb pedig az se jó igazán, de a wp a legalja, ne vegyél ha jót akarsz, eladni is alig tudtam
2014. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mindenképp várom a végleges 8.1-et, ugyanis a mostani legutolsó kiadással elég szépen merül...
2014. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

"Most néztem fel a Google Playe-re is..kb. ugyanaz a helyzet..marad a WP :)))))"


Mégis miről besélsz?

Facebook alkalmazás 3.9-es értékelésű, lehet nem tökéletes, de ez 78% átszámítva, ami azért nem néz ki rosszul.

Az értékelések majdnem 60%-a 5 csillagos, több az 5 csillagos értékelés, mint a maradék 4 csillagra érkezett szavazatok összeadva.


Következőnek nézzük meg a Viber-t.

4.4 csillagos, tehát 88%-os, és itt is jóval több az 5 csillagos értékelés, mint a maradék értékelések összeadva.


WP-nél is ahoyg nézem a Viber egész jóra van értékelve (bár itt nem mutat annyira részletes statisztikákat), az, hogy a legutolsó értékeléseknél van pár egy csillagos értékelés semmit sem számít.

2014. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!