Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire rosszak a...

Tényleg ennyire rosszak a Windows Phone alkalmazások?

Figyelt kérdés

WP-s telefont (Lumia 720) szeretnék és mivel nekem ez új,rá mentem a Nokia Áruházra,h milyen alkalmazásokat lehet rátenni.A Facebook,Viber és alap appoknál elolvastam a véleményeket,szinte senki nem volt megelégedve ezekkel,borzasztó hozzászólások voltak.

Valóban rosszak a WP-s appok?Válasszak inkább Android telefont?Kérem,csak WP-t használók válaszoljanak.Köszönöm!



2014. jún. 10. 10:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

androiddal összehasonlítva tényleg sokkal jobb a facebook alkalmazás, de iOS-el már nem. nem értem az embereket, gyakorlati példákkal alátámasztom a válaszomat, és lepontoznak....vicces. szóval ami nekem megy most facebook appal, csupán annyi, hogy mobilnettel nem hajlandó feltölteni a 2 megás, fényképemet...tölti-tölti 10 percig, aztán meg kiírja, hogy nem lehet megosztani. az különösen fájó pont, hogy ez alatt kötelezően ébren kell tartani a telefont, ha lezárom, az egyenlő a kilépéssel, és a feltöltés megszakad...szerintem ez éppen nem egy felhasználóbarát megoldás...pedig aztán szerintem van lehetőség rendes multitaskingra. iOS-es fb app meg tömöríti a képet, és még akkor is 15 másodperc alatt fenn volt a kép, amikor épp le volt korlátozva 32 kbit/s-re a mobilnetem...itt ezt gondolom nem csinálja...pedig tökmind1, mert a facebook sem az eredeti képet tárolja, szóval csak felesleges adatforgalompocsékolás ez a mód...van még min javítani elég erősen.

azután az értesítések is kissé el vannak maradva. iOS-en már azt nem mutatja utólag, amit megnéztem egyszer gépen pl.

viber valóban szerintem igazán jól működik.

2014. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valaki indokolja meg, hogy mi ez a sok leszavazás?

Az nem is érdekel, hogy leszavaznak, mert nem foglalkozok annyira a százalékokkal, de az érdekel, hogy mégis mit lehet rossznak tartani egy ilyen hozzászólásba?

Csak tényeket írtam le, aminek bárki utánajárhat, saját véleményt sehova nem is írtam.


Általában meg tudom érteni a buta emberek gondolkodási módját, de ebbe az esetben nem.

2014. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az appoknál a hozzászólók véleményét olvastam el és nagy átlagban nem voltak megelégedve az adott alkalmazással.Az értékeléseket nem vettem figyelembe..
2014. jún. 11. 08:25
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem Nokia áruház van, hanem Windows Store ( [link] Egyáltalán nem rosszak, az androidhoz hasonlítják az összeset és az miatt vannak lepontozva. A viber tényleg nem működik. A játékoknak (nem az összesnek) azért magas az áruk mert minőségiek. Gyönyörű grafika, akadásmentes, élvezhető. Lumiát 820-tól érdemes venni, és felfrissíteni 8.1-re. A 820-nak van 1 Gb ramja, és azon mégszebb játékok vannak. Nekem ennyi lenne a véleményem a lumiáról, és inkább WP mint android, de ez csak a saját véleményem. Eddig ha androidos telefont használtál akkor kicsit szokni kell, de hamar belejössz.
2014. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
azért én a Final Fantasy 3 minőségén erősen vitatkoznék 3850 Ft-ért...
2014. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Nekem az van es alapbol szar leejtettem volt rajta tok muanyag tok eros es eltort es amugy se lehet vele semmit csinalni szerintem valassz valamilyen masik telot 😊
2014. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!