Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni Apple iphone 4...

Megéri venni Apple iphone 4 telefont? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ismerősöm akarja eladni 30.000ft ért 8gb os és független ios6 os al . Igazából most egy Alcatel ot 995 ös telefonom van,de elegem van az androidból (állandóan fagy stb...)igazából egy stabil rendszert szeretnék ami nem fagy le 5 percenként ....facebookozásra esetleg néhány fénykép készítése,videózás nem lényeg , és maximum 2048 esetleg angry birds szintű játákok futtatása .Erre elég még az iphone 4!?

2014. jún. 13. 19:55
 1/9 anonim válasza:
Erre elég. De az Android csak azért frusztrál téged, mert rossz kaliberű készüléken futtatod. Mintha Windows 8.1-et akarnál futtatni egy olyan számítógéppel aminek 16MB-os integrált videokártyája van. Mivel 30.000,-Ft-ért nem kapsz megfelelő kaliberű Androidot futtató készüléket, ez megéri.
2014. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azért 30ért kicsit kevés...szerintem biztos van valami rejtett gondja, azon felül, hogy az a 8 giga kevés lehet neki. én azt mondom, hogy te most azt gondolod, nem használnád olyan erőteljesen, de aztán egy idő után kevésnek bizonyulna. alcatelnél mindenképp jobb lesz, én is durván 2 évig használtam iPhone 4-et, nagyon szerettem, de nekem 16 gigás volt.
2014. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól még az Alcatel OT 995 jobb mint az Apple iPhone 4.
2014. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vedd meg, 30ért jó áron van, 7.1.1-et tegyél rá, jó gyors azzal is, egész komoly játékokkal elboldogul (pl. smash hits, star wars pinball, real racing 3, stb)
2014. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tökéletesen elég, sőt az új játékok is elfutnak ugyanúgy. Szerencsére még a játékok jó részéhez 3GS a minimum.

Csak egy tipp: soha ne frissítsd iOS7-re...

2014. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4es, azért a rr3-hoz hely kéne, legalább 2-3 giga telepítésnél(letöltéssel együtt ugye). az viszont tény, hogy a hely ne lenne korlátozott, tényleg sok olyan egészen jó játék van, amit egy hasonló korú és hardverű androidos telefonnal semmiképp nem tudnánk futtatni.
2014. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megéri, mert jó telefon még mindig. Ne frissítsdfogja szerintem se, mert belassul. (tapasztalat) Az ára tényleg jó, de idővel kevés lesz az a nyolc giga, hidd el... De mint írtad ez lesz az első szifonod, tehát szerintem belekóstolni, megszeretni mindenképpen jó lesz. Hajrá! :)
2014. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*frissítsd
2014. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha frissíted, ha nem, akkor is egy drága és rossz telefon marad.
2014. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!