Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonos nyomkövető...

Milyen telefonos nyomkövető alkalmazások vannak? (Több lent)

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazás kellene, amihez nem kell meghívni a másik félt,akinek a helyzetét meg akarom nézni. Tehát nem kell,hogy tudjon róla. (Gondolom már más is ki akarta deríteni,hogy igazat mondanak-e neki...)

2014. jún. 13. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát nézd...most írtad le, hogy az este nem is volt a párod elérhető...akkor nagyon sokat érsz az app-al, ha a telefont fogja, és kikapcsolja...
2014. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Van lehetőség a helyzetmeghatározásra . Megbeszéled a pároddal,ha valóban jó a kapcsolatotok, enged egy olyant telepíteni a telefonjára. Ha tiszta a lelkiismeret, bele fog menni. Ha vaj van a fején, világraszóló balhét fog csapni az ötletedtől.
2014. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha androidos telefonrol van szó letöltöd neki CM (CleanMaster) Security appot. Jobb felső sarkot lenyitod, telefon keresőt aktiválod rajta (egy email cim kell hozzá) és meg tudod nézni a helyzetét. Amugy ez az app virusirto is egybe meg tudod magyarazni miért töltöd le neki.
2014. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy rosszul írtam. A telója be volt kapcsolva csak nem vette fel. Ezért nem tudtam elérni.

Köszönöm az ötleteket,de sajnos nem tudom megbeszélni vele,mert nagyon érdekes egy természete van. Ha csak megkérdezem tőle ugy àltalánosságba,hogy kb mikor ér majd haza,hogy haladnak a melóval, az a válasz,hogy majd jön amikor jöb ne faggassam. Nem tartozik nekem elszámolással. Tudom,hogy már ki kellett volna lépnem ebből a kapcsolatból,de biztos tudjátok milyen az a se veled se nélküled érzés... Mivel cégvezető, így 2 év elteltével már ùgy gondolja,hogy megengedhet velem szemben olyan hangnemet ami minden esetben egy kapcsolat végéhez vezet. Elég bonyolult és hosszadalmas,fölösleges részletezni, csupán meg akarok róla győződni,hogy többet hazudik-e mint amiről tudok :-/

Inkább a szomorù igazsás, mint az örök bizonytalanság.

2014. jún. 14. 14:08
 15/17 anonim ***** válasza:
a legtöbb apphoz net is kell, például az sok esetben a legegyszerűbb, ha be van kapcsolva a gyári nyomkövetés...ekkor viszont tudnod kellene a fiókjának jelszavát. ha nincs bekapcsolva a net rajta, akkor is offline-nak jelzi, hiszen nincs olyan platform, amin keresztül kommunikálhatna a szerverrel a telefon.
2014. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Neki Samsung note3 van, az órás, nekem meg Sony xperia T. Előfizus telefonok 1GB nettel.
2014. jún. 14. 14:18
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 200e-t megírom egyedül neked az alkalmazást, amivel le tudod kérdezni a helyzetét.
2014. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!