Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia Sp-m,...

Van egy Sony Xperia Sp-m, amire egy CM 10.2-es rendszer van feltelepítve. Na most nekem az a bajom hogy nem tudom megnyitni a CWM-et. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha bárki tud bármit segíteni nagyon megköszönném. Ugyebár a Power+Volume + -t kell nyomogatni folyamatosan, csak ugye az nekem valamiért nem műkszik.

2014. jún. 14. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Khm... Az amit te írsz, az másra való. Hangerő le gombot kell nyomogatni. Nem tudom pontosan melyik verziótól, de a belépés módja megváltozott. A telefon bekapcsolásakor a rezgés után a bekapcsológombot kell megnyomni, így jön elő a CWM. Valamelyikkel be tudsz lépni, a te általad írttal semmi esetre sem.
2014. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. A lefelé gombot kellett nyomogatni CWM 6.0.3.0-nál.
2014. jún. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!