Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri iPhone...

Szerintetek megéri iPhone 5s-t venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok most akarok új telefont venni és erősen gondolkozok egy 5s-ben. Szerintetek megéri megvenni? Nehéz kezelni?
2014. jún. 18. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább ezek:

Android: xperia z2, galaxy s5, one touch idol x+, xiaomi mi-3, lenovo k900, olcsóbbak: xperia m2, xiaomi hongmi, one touch idol 2s, thl t100s


Windows phone: lumia 1020, 1520, 1320 olcsóbbak: 525,630

2014. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha van rá kereted, és nem csak játékra kell, akkor megéri.
2014. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:

1. A legtöbb ember számára sose éri meg

2. Egyik telefont se fogod kidobni, vagy nem szeretni mert 'nehéz kezelni'. Ez hülyeség. Én külön örülök ha a telefonom nem erőlteti rám hogy mit szeressek, ettől csak használhatóbb lesz.


Mivel nem ismerlek nem tudom neked jó lenne-e, de én mindenkinek a Nexus 5-öt szoktam ajánlani. Egyszerűen azért mert általánosságban az a legjobb telefon a piacon.

2014. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg mert k******tt drága. annyiért én a helyedbe inkáb nokia lumia 1520, 1320 vagy 1020-at vennék mert sokkal megbízhatóbb és biztos tovább tart ki mint az if*s
2014. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!