Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Clean master batteri doctort...

Clean master batteri doctort mennyire felesleges/érdemes rátenni androidos telefonra? Nem fogyasztja jobban az aksit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 18:57
 1/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem fogyasztja! Nekem bevált! Tökéletes! Ha ezzel segítettem akkor további szép napot kívánok! :)
2014. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az alkalmazást, de megnézve a funkcióit, ezek kifejezetten ártanak a telefonnak:

"- Task Killer kills tasks with one click!

- Kill apps when screen is off!"


Ezek semmit sem érnek:

"- Accurate battery remaining time!

- Accurate charging remaining time!

- Battery temperature!

- Charging Tips!"


Így a következők maradtak:

"- Disable unnecessary apps that drain your battery!"


Ezt ha jól megcsinálták akkor jó is lehet, de sokkal jobb alternatíva rá a Greenify, azt meg meg sem közelíti.


"- Schedule power saving modes for work/class/sleep and more!"


Ez nem tudom pontosan hogy működik meg mit csinál, tippre automatizálja, hogy alvás közbe kikapcsol bluetooth-t/wifi-t meg minden amit tud és ilyenek. Ez nem rossz, de manuálisan is csak 2 pillanat megcsinálni.


"- Unique 3 Stage Charging system!"


Ez fogalmam sincs mi lehet, de nem az aksit védi, hanem valamit a töltéssel csinál, az meg szerintem annyira nem fontos.


"- Wifi/Data/Bluetooth toggle!

- Brightness control!"


Ezt Android gyárilag is nagyon egyszerűen tudja.


Szóval én a helyedben elfelejteném, Clean Master is már lassan bloatware kategóriába sorolható, nem csinálnak jó alkalmazásokat ez a csapat.


Ha aksiból a maximumot akarod kihozni, akkor root és Greenify, ez a legegyszerűbb és egyben a legjobb, leghatékonyabb megoldás is.

2014. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ööö oké
2014. jún. 18. 19:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam hogyha van elég hely akkor nem szükséges törölni a gyorsítótárat
2014. jún. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!