Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Westendben lévő isamurai...

A Westendben lévő isamurai bolt mennyire megbízható? Tudtok véleményt mondani róla? Kb.40. 000 forinttal olcsóbbak az új telefonok, mint pl. az Istyle-ban.

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 13:31
1 2
 11/12 astoriaheelfiger válasza:
63%

NAGYON ÖRÜLÖK A KÉRDEZŐNEK, HOGY KI ÍRT EGY ILYEN KÉRDÉST!!!


TAPASZTALAT: EL VITTEM MOST HÚSVÉT ELŐTT EGY NAPPAL AZAZ CSÜTÖRTÖKÖN A TELÓM A WESTEND I SAMURAI SZERVÍZBE! EGY SZIMPLA AKSI CSERÉRE! A SRÁC 5 EZERÉRT KI CSERÉLTE ÁLLÍTÁSA SZERINT AZ AKSIMAT!

MONDTA,H FÉLÓRA MÚLVA MENJEK VISSZA ADDIGRA KÉSZ! VISSZA IS MENTEM KIFIZETTEM MAJD ADOTT EGY GARI PAPIRT AMI FÉLÉVRE SZÓL! MIKOR FIZETTEM AKKOR MONDTA A MANUS,H VOLT MÁR A TELÓMBAN AKSI CSERE AMIT AZ AKUMLÁTOR SZÁMÁN KERESZTÜL AZONOSÍTOTTAK BE!!! KÖTVE HIS %ZEM ÉS OTT BELE IS KÖTÖTTEM, MERT A TELÓM SOHA NEM VOLT MÁS KEZÉBEN!!!

UGYAN IS ÚJAN VETTEM A TELÓT JAH ÉS FÜGGETLEN! EZ EGY IPHONE 5S!


NOS JÖTT A RIZSA: TEGYEM FEL TÖLTŐRE A Z ÚJ ÁLLÍTÓLAGOS AKSIS TELÓMAT NE HAGYJAM LEMERÜLNI ÉS MÉG + ÓRÁT TARTSAMM TÖLTŐN !


BE IS TARTOTTAM A SZABÁLYOKAT NOS A TELÓM 2 X GYORSABBAN MERÜL! 100% RÓL 1 ÓRA ALATT LE MERÜL 9 %-RA!!!!!


ROHADT FORRÓ A TELÓM HA TÖLTŐN VAN! ALIG VÁROM A HOLNAPOT,MERT BALHÉT CSINÁLOK!!!!!!!!!


A MÁSIK FELE, AZ ÚJLENYOMAT OLVASÓ HOME GOMBOM SEM REAGÁL ÚGY MINT ELŐTTE!!!! HOLNAP ELVISZEM EGY KEDVES BARÁTOMHOZ ÉS HA KIDERÜL, H UTÁNGYÁRTOTT HOME GOMB VAN BENNE ÉS LE NYÚTÁK AZ EREDETI GOOMBOM NAGY BALHÉT CSINÁLOK!!! SZERINTEM AZ AKSIM SEM LETT KICSERÉLVE!!!!



NEM AJÁÁNLOM AZ ISAMURAI-T SENKINEK SEM AKI NAIV AZT BE LEHET CSAPNI!!!!!!!!

2017. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Aki teheti ne menjen oda. Kijelzőcserére vittem az IPhone SE-met, mivel véletlenül elejtettem. Ki is cserélték, mikor a szervízben kipróbáltam, működött is. 6 hónap garanciát adtak rá.

Aztán pár óra múlva elkezdtek függőleges csíkok megjelenni a kijelzőn, amiktől kb sz.rt se láttam. Mikor felhívtam őket és elmondtam, hogy az általuk beépített kijelző ezt csinálja, az volt a válaszuk hogy "biztos megint le lett ejtve a telefon.". Persze, nyilván. Hülyének nézik az embert, és nemcsak engem, ha elolvasod a google értékeléseket ott is sok a panasz.

2019. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!