Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonnak iPhone 5s...

Első okostelefonnak iPhone 5s vagy Sony Xperia Z1 Compact vagy Z2? Melyiket válasszam szerinted?

Figyelt kérdés

Mindenképpen egy jó készüléket szeretnék venni, nem olyat, amit egy év múlva dobhatok el.


melyiket válasszam szerintetek?


Az üzletekben próbálgattam őket, bevallom az iPhone tetszett a legjobban az iOS miatt, de jöhetnek érvek és ellenérvek is. Köszönöm előre a hozzászólásokat!



2014. jún. 22. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül igazából mindegy melyiket választod, ezek mind korrektek, de én még kiegészíteném a listát a Lumia 930-cal.
2014. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SeinHime ***** válasza:
89%
Egyikkel sem jársz rosszul. :D Ami előnye az Xperiáknak az a vízállóság és a bővíthető memória. Ha ezek nem fontosak, és az iOS jobban tetszik, akkor vedd azt.
2014. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az iPhone a legjobb, többek között az iOS miatt. Nagyon jó minőségű az 5S, nekem is ez van, nagyon elégedett vagyok vele.

Szép, stabil, nagyon gyors, mindent tud, amire szükségem van.

2014. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%

Kedves Utolsó!


Te hol vetted az Iphone készüléked? Én is most készülök venni, csak még nem tudom h hol vegyem meg..

2014. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne, hol éri meg most megvenni.
2014. jún. 23. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


Még ősszel vettem, mikor megjelent Magyarországon.

A szolgáltatómnál vettem előfizetéssel, 2 év hűséggel. Nekem így megérte, olcsó volt a készülék. Igaz, hogy sokat fizetek havonta, de korlátlan beszélgetést kapok.


Ha feltöltősek vagytok, akkor vehetitek valahol függetlenül, csak figyeljetek, hogy valós bolt legyen, ne egy netes előreutalós átverlek oldal (amúgy mindegy hol, csak szerintem arra érdemes figyelni, hogy legyen rá Apple garancia, ne csak a bolt garanciája). Beírod google-be, és megkeresed a legolcsóbb Apple garanciást.


Ha meg szolgáltatónál szeretnéd, akkor a neked legmegfelelőbb előfizetéssel érdemes.

2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]


Én itt néztem ki, itt is gyártói garival, tartozékokkal, bontatlan csomagolásban adják. Kb ez a legolcsóbb hely, és van személyes átvétel is (ami ekkora összegnél számomra nagyon fontos!!!)

És az olcsobbat.hu-n is csupa jókat írnak a telóról. Én sztem itt fogom megvenne, csak megvárom h 160e alá menjen az ára.

2014. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vegyél Z2-t és ha tetszik az iOS, akkor tegyél rá ios témát. Lesz egy olyan telefonod, amit az ájfos még évek múlva se közelít meg teljesítményben, és nem is válsz az ájtyúnsz meg hasonló marketing bullshitek rabjává.
2014. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mint ahogy a többiek is elmondták, egyikkel se jársz rosszul!:)

Itt már csak te tudod eldönteni neked mi a fontos, vagy milyen munkád van, milyen körülmények közt használod a telefont, illetve milyen rendszert szeretnél.

Ha iSO-t, akkor válaszd az iPhonet. Ha lány vagy, szerintem akkor is, mert tökéletesen elég tudása van, és amellett h nagyon nőies, könnyen fogható is. A Sony-k két kézzel, nehezek, és nem zsebbe tartós telefonok.

Ha arra akrsz rámenni h minél szebb képet csináljon, akkor a Z1-Z2, de persze az iPhone is nagyon szép képet csinál, tehát az se rossz. Ha komolyabb munkád van, akkor ne iPhone, mert könnyebben törik, nem törés és víz álló..

Ha az iPhone-t esetleg kizárnád és a Z1 v Z2, hát a Z2 okosabb. De drágább is.

Sorakoztass fel érveket, és ellenérveket mindegyik mellett, és dönts. Rosszul már biztos nem döntesz. De majd mondd el h döntöttél!

2014. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!