Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z2 ről rossz...

Norbi0323 kérdése:

Sony xperia z2 ről rossz tapasztalatok, esetleg hibák?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem is , meg havernak se szuperál, nincs 1 hónapos és m1 a szervízbe :( tapasztalt hibák: magátol elkezd írni, telefonálás közben akadozik a hang, magátil kitesz a képernyőre dolgokat

2014. jún. 24. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Z2-m van, nincsenek hibák, egyedül ami annak mondható: ha melegben videózok 4k ban akkor elkezd melegedni.Tmobilba vettem, te hol vetted?
2014. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Énis t- mobilba, meg haver is, lehet a frissítésel lessz gond, mert azóta nem a legjobb
2014. jún. 25. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

frissítetted 4.4.3-ra?

Adatok voltak rajta?- videó, app, zene, fénykép.

ezen az újabb rendszeren átlehet helyezni appokat sd kártyára?

2014. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk még a 4.4.2van még nem jelezte,hogy van ujj
2014. jún. 25. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor mit értesz a "frissítéssel lesz gond" alatt?
2014. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt, hogy amikor meghoztam egyből frissítette a rendszert is, lehet nem telepített valamit fel rendesen. De már m1 ma leadtam szervízbe, majd kiderűl mi volt a baja :S
2014. jún. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!