Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés

Még soha nem vettem okostelefont, nem ismerem őket.

A 30-40.000 árkategóriába tartozó telefonokhoz képest mennyivel jobban a 60.000-90.000 forintosak? Sokkal lassabbak? Megéri drágábbat venni?

Mondjuk 40.000 forint környékén milyet éri meg venni? És 100.000-ig bezárólag milyet érdemes? Milyen operációs rendszer a legjobb?

Főleg internetezésre szeretném használni, és nem szeretnék ilyen nagy monstrumot venni, hanem egy normális, telefon méretű telefont, ami kényelmesen elfér a zsebemben.



2014. jún. 25. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában az olcsóbb telefonok lassabbak, a kijelzőjük nem olyan szép, a fényképezőjük nem olyan jó, szóval használható gépek de kompromisszumokra köteleznek. Az, hogy milyen oprendszer a jó, egyéni ízlés dolga.

Az android testreszabható, rengeteg alkalmazás van rá, a windows phone talán kicsit megbízhatóbb, de kevesebb alkalmazás elérhető, az ios nagyon jól van optimalizálva, de utóbbi kettő nem annyira alakítható mint a droid. Konkrét típust én nem ajánlok, mert annyit nem ismerek, de egyébként 50-60 körül már lehet nagyon jókat találni, ha bemész a szolgáltatódhoz, vagy media marktba, ilyesmi boltokba, meg lehet tapizni is a telefonokat, látod melyik mekkora, stb. Nekem a szolgáltatómnál nagyon segítőkész volt a srác, mondtam egy körülbelüli árat, meg 1-2 dolgot ami kéne, mutatott 4 telefont ami megfelelő lenne nekem. :)

2014. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lenovo A760 30000 Ft

Doogee Pixels 37000 Ft

Doogee Valencia 37000 Ft

Doogee Dagger 50000 Ft

THL T100S 75000 Ft

Lenovo Vibe Z 100000 Ft

Oppo Find 7a 180000 Ft


Növekvő sorrendben mobilok, amik a maguk árkategóriájukban nagyon jónk számítanak.

2014. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a sony xperia lt ajánlanám neked
2014. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!