Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri iPhone 5c-t venni?

Megeri iPhone 5c-t venni?

Figyelt kérdés

5s tul draga, 4s meg mar elavuloban van (nem sokaig upgradelheto mar ujabb iosokkal az biztos)

Eddig nem volt apple telom, androidrol valtanek, ipodtouchom van, az ios es a szoftverek, meg a minosegerzet az jon be benne.

Jopar evre kellene.


2014. jún. 27. 17:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Media markt 150ert adja, az s-es 253 (az istyleban 220, a c az 185 ott)
2014. jún. 27. 17:05
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha jopar evre kell akkor iPhoneokat most felejtsd el :D Mindig lesz valami evente ami miatt valtanod kell az ujabbra. Nezelodj inkabb Windows Phone korul, ha az Android nem csuszik.
2014. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább Windows Phone-t válassz.:D
2014. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Minek vennél iPhone-t ha ennyiért jobbat is kapsz? Ha az 5C tudásához hasonló WP-s telefon kell akkor Nokia Lumia 625
2014. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne érné meg? Nincs azért akkora különbség az 5c és az 5s között. Egy iPhone iOS-szel a legjobb telefon, akkor is ha műanyag a hátlapja és nincs benne ujjlenyomat-olvasó :)


Itt az összehasonlítás:

[link]

2014. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
2es az iOS is pont annyira támogatott mint a wp...simán el lehet lenni egy 5/5C-vel is 2+1 évig legalább, ellenben szvsz még egyenlőre kérdéses, mikor lesznek wp-n olyan minőségű alapalkalmazások(facebook, instagram, viber stb.), mint mondjuk iOS-re, ami szerintem egy kicsit visszataszító, persze ennyi pénzből tényleg lehetne simán majd egy 930-at venni, ami azért ütős teló...dehát na. én minimálisan megbántam, hogy lecseréltem a 4S-emet lumiára, de annyira azért nem zavar, hogy visszaváltsak...megvárom, mi sül ki év végéig ebből.
2014. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

6, ezzel arra akartam kilyukadni hogy minden evben sikerult valami olyan tokfelesleges ujdonsagot beledobni az iPhone-ba, ami az uj ficsorok egy reszet nem teszi elerhetove az elozo eszkozokon - marpedig amikor bejelentik nagy hevvel hogy igen hoztunk 1000 ujitast es minden iPhone felhasznalo elvezheti, aztan megszopatjak a nepet mert csak az elit 10% aki minden WWDC utan telot meg pelenkat cserel, kapja meg ennek a felet.


A WP tamogatasa pedig nem csak "lehet". A Microsoftnak van egy szep eves terve, ami alapjan a jelenlegi eszkozok mind megkapjak meg a Threshold nevu frissitest is, jovo osszel (varhatoan), es meg talan az azt kovetot is. Az meg, hogy nincsenek jo, minosegi alkalmazasok, hulyeseg. Eleg csak megnezni par 3rd party alkalmazast, pl Rudy Huyn-tol a 6sec (Vine), 6tag (Instagram), 6snap (Snapchat), vagy a 4th and Mayor (Foursquare), es meg sorolhatnam. Facebook alkalmazasbol is van jopar amik kitunnek a tomegbol, de a Microsoft fele Facebook Beta most lett frissitve, gyors, es osszessegeben jobb mint az iOS/Android tarsa. Pedig hasznalom azokat is rendszeresen.


A Viber tenyleg sza.rul lett megirva, ebben egyetertek. Lassu, vacakol, stb. - de ez nem a platform hibaja.


Szerintem te nem igazan jartal utana hogy mi hogy merre, hanem csak beirtad az Aruhazba hogy Facebook, letolotted, majd elkonyvelted hogy ez sz-r :D

2014. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
A Wp igazából minden tekintetben jobb mint az iOS. Meg a WP-s telefonok is jobbak mint akármelyik iPhone.
2014. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
modnj már 8-as pár indokot, hogy miért jobb az összes wp-s telefon, mint bármelyik iphone! úgy is annyira benne vagy iphone nélkül ebben, mint valaki akinek iphone-ja van :) amúgy meg kérdező, megéri iphone-ra váltani, mert nagyon jó telefon, nagyon régóta használom, és meg vagyok vele elégedve. nekem az 5c és 5s is megvan, különbség van, de hogy leírták előttem is, annyira nem nagy a különbség, bár érezhető hogy van
2014. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha utánam löknék se kellene iPhone. Egy gagyi telefon, bocs nem is telefon. Csak egy gagyi szar.
2014. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!