Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri iPhone 5c-t venni?

Megeri iPhone 5c-t venni?

Figyelt kérdés

5s tul draga, 4s meg mar elavuloban van (nem sokaig upgradelheto mar ujabb iosokkal az biztos)

Eddig nem volt apple telom, androidrol valtanek, ipodtouchom van, az ios es a szoftverek, meg a minosegerzet az jon be benne.

Jopar evre kellene.


2014. jún. 27. 17:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Telefonnak telefon, csak 20000 forintért kéne osztogatni.
2014. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Még ingyen se kellene. lol
2014. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Megéri a telefon, nekem is van, és szeretem! És nem fogod megbánni! Azokra meg ne halgass akik világ életükben nem fogtak a kezükben iPhone-t, mert az ár miatt ítélik meg, vagy nem tudom, nem telik rá vagy nem is érdekel, de meg veheted, mert nem fogod megbánni!
2014. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 tajner10 válasza:
Ne vegyél c-t ugyanaz mint a sima (vegyél sztem lg g2-t)
2014. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Vagy Samsung Galaxy S4-et.
2014. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 tajner10 válasza:
Szerintem az lg g2 jobb mint az s4 de szinte ugyanaz szóval mind1. :)
2014. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
7es de igen, a facebook beta van fenn, és az is ugyanolyan csodás...csomó esetben frissíteni se képes, és mint mondtam, képet feltölteni lehetetlen mobilnetről...ennek valószínűleg 1 oka van, amit mondjuk az iOS-es verzió megcsinál, az a tömörítés...mert ott akár a korlátozott mobilnetemmel is feltöltötte a képet 10-15 másodperc alatt...itt meg még akkor sem hajlandó, amikor nincs korlátozva...persze az adatforgalmamat meg eszi...azután nem tudom például jóváhagyni, ha valaki képen-bejegyzésben megjelölt...ehhez kell böngészőbe beírogatni az m.facebook-ot, hogy meg tudjam tenni...:D igenis eléggé utánanéztem a dolgoknak, ezt tudtam kihozni belőle...iOS frissítésekre visszatérve mit nem tud ma egy telefon, ami még kellene? az új feature-ök jó része csak parasztvakítás, nekem egyáltalán nem hiányzott sohasem mondjuk a 120 fps-es lassított videófelvétel. talán az iPhone 4-4S között voltak zavaró dolgok, amiket kispóroltak a 4-ből, de 4S-től szerintem nemigazán voltak olyan dolgok, amik mondjuk kimaradtak...AirDrop is olyan dolog, hogy úgyis csak másik iEszközzel működik...szóval ez a valakinek jó, de nekem tökmind1, hogy van-e vagy nincs.
2014. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
A kommenteket olvasgatva elhittem hogy a windows phone jobb, de ORIASIT koppantam. Lumia 735ot vettem. Szinte alig van ra par hasznalhato alkalmazas. Mondjuk akiknek alap dolgokra kell, azoknak biztos megfelel, de nekem nagyon nem! 5 honapja szenvedek vele, probalok penzt gyujteni, ezt meg egy olcsobb androidosra is lecserelnem, mert ennel mar minden jobb. Meg a regi samsung galaxy minim is.
2015. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kb 1 éve használok Lumia625-öt egy rakás sz@r fapados az egész telefon ... alkalmazások alig vannak rá ... rendszer fájlok több gigásak (legalábbis nálam) és nagyon ritka rá a jó frissítés folyamatosan újra indul stb . egyszóval nem éri meg wp-t venni

tapasztalat ;)

lehet , hogy az iphone drága és maga a készülék tudása gyenge és azért az árért jobbat kapsz ... de ellenben kapsz egy olyan operációs rendszert a pénzedért amit semmi nem pótolhat :)

haverjaim iphone 4-ükkel körbe röhögik a windows-om , hogy előbb rácsatlakoznak a wifi-re és még tudnám a sorolni a példákat ...


tehát ha jót akarsz iphone-t veszel :))))

2015. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
5c az egy lassú f*s g*ci telefon. (tesómnak is olyan van :))) ) ja és fogtam már 6s plus-t is:)) a tesomnak 1éve van de nem gyors.. Ennyi pénzét inkább rakj hozzá 20kt és vegyél galaxy a7-et. Az iphone 5c nek 1,3mpx a előlapi kamerája (ami mellesleg nem a legjobb ) és 80000 ami egy túlárazott mivel egy 40k-s telo is jobb nála mint pl. a j3 2016 :DD
2016. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!