Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy androidos telefon után,...

Egy androidos telefon után, mennyire lehet megszokni az iphone azon részét, hogy feloldás után rögtön a menű van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sok Androidos telefonon is így van. Nem hiszem hogy nehéz, de megbánod ha iPhone-t veszel.
2014. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
54%
Kb, mint ha beülnél a megszokott autódból egy másikba és a fényszórót nem a bajuszkapcsolón kapcsolnád, hanem a műszerfalon. Részletkérdés, sokkal durvább eltéréseket is fogsz tapasztalni.
2014. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Amerikában erre külön tanfolyamot szerveznek, 2 hét alatt bárki el tudja sajátani a feloldás utáni ikonbámulást. 60-as IQ alatt árengedményt is adnak. Lehet, hogy kéne egy magyarországi iroda is...
2014. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1: vagy nem..
2014. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem a feloldas resze lesz a legborzalmasabb egy normalis Androidos telefon utan.

-Nagyon pici.

-Az autocorrect miatt nem veletlenul rohognek rajta. Egyik lanyismerosom valakit lemalacozott, pedig nem allt szandekaban, csak az a szar atirta. De nekem is irt furakat, amirol kiderult, hogy csak a szifon szar (a szovegkornyezetbol azert kiderul, de akkor is vicces).

-Navigalni ne akarj, szerintuk Berlin a deli sarkon van. A bolygot legalabb eltalaltak.

-A konkurenciahoz kepest nevetseges hardware van benne (dupla aron).


Szoval a menut lesz a legkisebb gond megszokni.

2014. jún. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5:

-A pici relatív. Nekem pl nem kéne nagyobb, de állítólag az iPhone 6 nagyobb méretben is lesz.

-Autocorrect tényleg gagyi de ki lehet kapcsolni és bár magyarul még nem fog működni egy darabig, de már csinálnak egy sokkal fejlettebb ilyesmit iOS8-hoz.

-Most megnéztem, Berlint megtalálja a jó helyen. Ettől függetlenül találtam már elírást hely névben, de a szoftverben a hibajelentés gombbal jeleztem és 2 napon belül javították.

-A hardver nevetséges a többihez képest, de a szoftver kárpótol. Teszteken veri a legtöbb papíron 2-3x erősebb telefont.


Egyébként ízlés kérdése az egész h kinek Androidos, kinek iOS, vagy egyéb jön be.

2014. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak valaki szenved vele hogy menőnek érezze magát.
2014. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell egy ilyen kérdés alatt is flamelés hogy android vagy ios a jobb? Nem ez a kérdés....

Kérdező: szerintem pár nap alatt megszokható, én most rendeltem meg egy lumiát, azokon is azt hiszem így van, android után fura lesz de szerintem simán meg lehet szokni hamar.

2014. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rakj fel Androidos telefonra egy Espier Launchert és próbáld ki.
2014. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!