Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon a három...

Melyik a jobb telefon a három közül, Nokia lumia?

Figyelt kérdés

Szóval erről a három telóról volna szó: Nokia Lumia 625, 630, és 635.

Bár a 635 kilóg a sorból, mivelhogy jóval drágább a másik kettőnél, szóval inkább az első kettő összehasonlítására volnék kíváncsi.

A 635-re is írhattok véleményt, hogy meg éri e a pénzét vagy sem.

Ha neked valaki felajánlana, hogy e három mobil közül megkaphatod az egyiket, melyiket választanád és miért?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. júl. 6. 17:46
 1/3 anonim válasza:

hát ha drágább a telefon biztos többet tud, mint egy nála olcsóbb

nekem mondjuk Lumia 625 van, ha nem is teljesen, de meg vagyok vele elégedve, habár szerintem lehetne még finomítani a felbontásán, meg nálam elég hamar lemerül (2 és fél napig bírja, de úgy, hogyha szinte semmire se használom). Azt mondjuk nem szeretem, hogy külön kellett Microsoft fiókot csinálnom (ne tudd meg mennyit szenvedtem vele... -.-), meg nincs annyi alkalmazás mint mondjuk egy androidos telefonnál. De ezektől függetlenül én nagyon-nagyon szeretem :D Filmeket nézni imádok rajta! :)

2014. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesítményben 630 a 4 magos processzor miatt, ill. szebb a kijelzője a 625-nél, viszont 625-ben van előlapi kamera, segédfény a főkamerához, 4G, és fullHD videófelvétel. Ha utóbbiak nem fontosak számodra, akkor én 630-at ajánlanám, amúgy pedig a 625-öt. Bármelyiket választod, szerintem jól döntesz, mert nagyon jók a Windows Phone-ok (főleg a Lumiák), és folyamatosan fejlődik a rendszer, rendszeresen érkeznek frissítések, az alkalmazáskínálat napról-napra nől, és még nagy előnye az azonos árú Androidos telefonokhoz képest, hogy nem akadnak és fagynak, sokkal megbízhatóbbak.
2014. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

625 elozo generacios, elolapi kamera es LTE 4G az amivel tobb mint a 630.


630 friss generacio, jobb hardver mint a 625, de nincs fenyerzekelo, LTE. Viszont dual-sim.


635 pedig a 630 LTE valtozata.


Hogy melyiket valasztanam? Sajnos egyiket sem. Nekem a 920 jobban tetszik barmelyiknel, foleg a kameraja miatt.

2014. júl. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!