Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia telefonok mennyire...

Nokia lumia telefonok mennyire jók? Elég szűkös a windows phonera az alkalmazások listája!

Figyelt kérdés

androidra meg iosre van 10x annyi applikáció mint ws 8.1re.

de a rendszer maga ok? gyors stabil minden?



2014. júl. 7. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, raadaskepp 10x annyi szemet is. WP-re minosegibb appok vannak, es a szolgaltatasok (FB, Instagram, stb.) 90%-a le van fedve. Tehat ha csak nem valami isten hata mogotti appot akarsz, lesz belole valamilyen fajta.


A WP pedig onmagaban talan a legstabilabb oprendszer, es a legegyszerubb a kezdo felhasznaloknak, foleg ha Windows alapu szamitogepuk van.

2014. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

a legjobb ha megnézed valahol a wp-t

nekem kicsit unalmas a kinézete, illetve a támogatottsága is kicsi, de próbáld ki aztán döntsd el

2014. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, én eddig mindent megtaláltam amiket használok: facebok/messenger, 1-2 játék, 9gag, steam chat... Meg nézelődtem és igazából találtam mindenhez alkalmazást, meg is lepődtem hogy miért oltják hogy kevés app van rá, mikor van egy csomó.
2014. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
minden megvan hozzá, ami fontos...az azonban biztos nem igaz, hogy minőségibbek mondjuk az iOS-es appoknál...többször leírtam már kérdéseknél, biztos unják már...én speciel az 1020-asommal egy nyomorult képet nem tudok mobilnetről feltölteni jelen esetben a facebook alkalmazásokkal(jelenleg hivatalos verió se képes ré, és a béta sem)...8.1-ből pedig kivették az integrált facebookot, ami legalább normálisan működött...ezen kívül sokszor csak másodjára-harmadjára tölti be az új dolgokat, azelőtt kiírja, hogy probléma történt, nincs kapcsolat stb...ez azért nem a minőségi kategória szerintem...és sok embernek épp, hogy a legfontosabb app a facebook...az áruházban lévő értékelések sajnos eléggé valósak, mégha sok troll direkt le is pontozza...mégse tesznek semmit...egy jó pont talán a másik 2 platformmal szemben, hogy itt még nem kötelező messengert használni...
2014. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jók, és már 300.000 felett van az alkalmazások száma... egy átlagfelhasználó mindent megtalál magának!
2014. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!