Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z miért nem tudnak hívni?

Xperia Z miért nem tudnak hívni?

Figyelt kérdés
Xperia Z men ez a legújabb 4.4 es rendszer van, (ezt ajánlotta fel a frissitésnél a telefon)de sokszor van olyan hogy nemtudnak hívni, de rá percre nemfogadott hívást jelez nálam. Ha sikerül a hívás/vagy jelzi a telefonom és feltudom venni, akkor nemhallok semmit és engem se hallanak. A neten azt olvastam hogy ez a szoftver hibája, mert bugos a legújabb frissítés. A szervízbe ezt megcsinálják garanciálisan? Teljeskörű szoftverre is kiterjedő garancia van rá. Telefon gyári állapot visszaálítását már megcsináltam a beállításoknál.

2014. júl. 11. 16:42
 1/3 anonim válasza:
Szia. Esetleg nem Telenoros vagy? Cseréltek Sim kártyát amikor megvetted az újat vagy csak levágták. Sms jön a nem fogadott hívásról vagy kijelzi mint nem fogadott?
2014. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello


Mobilhálózatoknál a Telekom LTE helyett a Telekom 3G-t válaszd ki. Elvileg azzal működni fog.

2015. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

jaaa!


előnyben részesített hálózat ne az LTE legyen....

2015. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!