Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlotok a...

Milyen mobilt ajánlotok a tapasztalataitok alapján 30. 000 körüli árba, nem baj ha picit több, ha jó a mobil, de max 39. 000?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új mobilt, most Samsung Galaxy Ace-m van, már elég fos, szépen mondva. Lassú nagyon és az aksija is tönkrement.

Olyat keresek, ami egy gyorsabb készülék és nagy a belső memoriája, a mostaninak durván 250mega legalább kétszer ennyit szeretnék, aminek van elől kamja, jó minőségű hangszorója, nem túl nagy és nem is túl kicsi, aki ismeri az ACE-t nagyjából akkora az jó, lehet kicsit nagyobb azért, de kisebb ne.


Köszönöm!

Minden választ meghallgatok!:)


2014. júl. 20. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nokia Lumia 620 ha kell az előlapi kamera
2014. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Nokia annyira nekem nem jön be, de köszi szépen, jó mobil ez amúgy, volt ilyened?

Egyébként most találtam egyet, ami rohadtul tetszik, Sony Xperia SP, még nem néztem meg az árát, de feltételezésem szerint nincs benne abba, amit én kiszabtam :/:D

2014. júl. 20. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Az Sp kicsit mas kategoria, a Nokia pedig ha nem jon be marad az Android, amibol ebben az arban a Moto E a legjobb valasztas.
2014. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz pontosan az alatt, hogy az SP kicsit más kategória?
2014. júl. 20. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Arban mas kategoria:55-60 ezertol indul, ami lenyegesen meghaladja az altalad megadott keretet. Amugy egesz jo telo.
2014. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaja azt látom, de találtam használtan 37.000-ért, ezzel a szöveggel: Tmobilos, dobozos, szép állapotú, 1,5 év garanciával... elgondolkodtató számomra, és jaja tényleg jó fajta készülék :)
2014. júl. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!