Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Szerintetek az iphonok nem túlárazott termékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok a problémám a következő lenne.

Van egy Samsung galaxy s advance készülékem.

És nagyon utálom. Folyton lefagy,belassul , nem ébreszt mikor kéne,a lámpa nem kapcsol fel nem tölt be..

Hányok tőle.. Csalódtam a Samsungban is...

Még anno vettem egy nokia lumia 710-et eladtam 3 nap múlva annyira bejött a rendszer utána a srác akinek eladtam 1 hét múlva tovább passzolta a fóliás új mobilt..

Tehát wp kilőve.

Iphonok sose tetszettek nekem nem tudom miért.

Megérik ezek a telefonok a több százezer forintokat?

Mondom én mint csóró robot melós.

Milyen telefont vennétek ami megbízható?

Iphone 5c 16 gb megéri ez a 180 ezer forintokat???

Htc one mini fele annyiba kerül szimpatikusabb.

Mondom mint nem hozzá értő..

Fele annyira lenne jó a htc mint ez a műanyag Iphone?

Helyesírásért bocsi csak sietek a gyárba döglődni 40 fokban:)


Kérem olyanok válaszoljanak akiknek nem anyukájuk apukájuk fizetik a telcsit és nem tudják mennyit kell dolgozni szaros 50 ezer forintért.

És azzal se gyertek hogy akkor már vehetnél ezt meg azt is csak 30k val drágább ... NEM nincs 30k plusz se 20

Kb 100 k a keret


CIóóó


2014. júl. 23. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az iphone nagyon nem éri meg az árát, eleve idegesítő dolog benne, hogy mindent csak és kizárólag az itunes-on keresztül csinálhatsz vele, míg egy androidos telefont simán pendriveként is használhatsz. Egy nyomorult képet nem tudsz feltölteni iphonere az itunes nélkül a gépedről. Volt iphone-om, utáltam, miután azt eladtam, egy samsung s3-at vettem, de ez meg lefagy, nem ébreszt, tipikus samsung gondjai vannak.

Én most az LG G2 minit nézegetem...

2014. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is az asztalomon. És csak ajánlani tudom.
2014. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsò mi az asztalodon? :-D én ezt nem értettem ne haragudj . kompetencia nemmmm értem:-D
2014. júl. 23. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az LG G2 Mini-t. :)
2014. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi így már értem:) ezek szerint neked bevált:)
2014. júl. 25. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Az biztos. Gyárilag tele van hasznos cuccokkal, nem úgy mint más telefonokon hogy az első pár napot azzal töltöd hogy mindenfélét leszedsz a Play áruházból. A kedvencem a Shazam, amiről ezelőtt még nem is hallottam. Uyganolyan mint a Track ID de össze van kötve Spotify-vel, így amit egyszer felismert azt már akármikor meghallgathatod. Olyan mintha letöltötted volna, csak nem foglalja a helyet.
2014. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!