Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 töltésprobléma?! SOS

Iphone 5 töltésprobléma?! SOS

Figyelt kérdés

Van egy használt Iphone-om, laptopról töltöm, ahogy csatlakoztatom korábban folyamatosan kiírta hogy nem megfelelő a tanúsítvány ezért nem támogatja a kiegészítőt (gondolom itt a töltőkábelt érti) és nem töltött viszont forró volt a töltő azon része, amit a telefonba kell dugni.


Bementem a szervizbe, vettem új kábelt, mondván, hogy biztos nem gyári ami volt hozzá. Most új (gyári) kábelről ugyanígy előjött ez a hiba, de még egyelőre segített az újracsatlakoztatás. Mi lehet a hiba? Köszi a válaszokat!


2014. júl. 24. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1: miért laptopról töltöd?

2: mivel használtan vetted, nem tudhatod, hogy előtte hogyan töltötték/használták, simán lehet, hogy utángyártott töltőfejjel elb.szták benne a töltőelektronikát.

3:óvatosan pucold meg az érintkezőket.

2014. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1: azt mondták, hogy így hosszabb életű lesz a telefon

2: ha ilyen módon elcseszték az elektronikáját, javítható?

2014. júl. 24. 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:

1: ez hülyeség - ha lassabban töltöd az akkut, attól még ugyanannyira használódik az, a ciklusok száma számít.

2: ha ez a baja, nem tudom, hogy javítható-e.

3: gari nincs rá?

2014. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akitől vettem azt mondta, hogy van rá garancia, de semmilyen garancia papír meg semmi nincs hozzá..
2014. júl. 24. 08:44
 5/11 anonim ***** válasza:

nem is kell garanciapapír hozzá. írd le privát üzenetben a szériaszámát

(beállítások/általános/info/sorozatszám)

2014. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem szívesen adok ki róla infót, de ha leírnád, hogy mit hogyan csináljak, akkor azt megköszönném, lehet másnak is segítség lesz a későbbiekben :)

viszont azt lehet tudnod kell, hogy a telefont eredetileg Amerikában vásárolták..

2014. júl. 24. 09:01
 7/11 A kérdező kommentje:
bár azt hiszem sikerült megnéznem, le van járva minden :D
2014. júl. 24. 09:06
 8/11 anonim ***** válasza:

azért írtam, hogy privátban küldd..


a gariidőt itt lehet leellenőrizni:


[link]


ide üsd be a szériaszámot. Ja igen, az ájfon 5s világgaranciás, szóval az usa-vásárlás nem gáz.

2014. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
most már csak azt kellene tudnom, hogy vajon ez a töltős dolog néha-néha fog előfordulni, vagy számíthatok rá, hogy végérvényesen meghal
2014. júl. 24. 09:10
 10/11 anonim ***** válasza:

A hiba okának kiderítése nélkül diagnózist sem lehet felállítani, mint ahogy egy, a hasát fájlaló embernél is lehet a diagnózis végstádiumos gyomorrák vagy csak sima hasmars.


Garis a készülék? Ha igen, szerviz.

2014. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!