Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri rendelni mobilbirodalom...

XWeS kérdése:

Megéri rendelni mobilbirodalom.hu-ról?

Figyelt kérdés

Meg van a kiszemelt telefon, bár ezen az oldalon és még pár helyen eléggé alacsonynak tartom az árat az átlagnál. Szeretnék rendelés előtt megbizonyosodni, hogy a postás nem egy becsomagolt krumplit fog nekem x ezer forintért hozni.

Ha valakinek van valamilyen élménye, akár a fent említett oldal kapcsolatban vagy a többi rendelőssel, akkor legyen szíves azt megosztani.



2014. júl. 28. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ezek a netes oldalak nagyon kockázatosak! Inkább "élőben"!
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a dologgal nincs gond, a telefont megkapot, mást meg nem. azért ilyen olcsó, mert lightbox-os, és nem kapsz hozzá semmi tartozékot, csak plusz felárért. a másik nagyon bevett szokás pedig az, hogy megrendeled, majd felhívnak, hogy bocsi, de sajnos olyanjuk pont nincs olyan konstrukcióban, amit rendeltél, ellenben van drágább konstrukció, ha esetleg az érdekel. szóval szerintem sem érdemes rendelni ezektől.
2014. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én rendeltem 1x tőlük, csak megbántam, de csak mert a telefon volt rossz választás.Nem tudom, hol írná, hogy light box, vagy sem, de minden benne volt a dobozvan, töltő, adapter, nfc, usb, füles. Azt hiszem akkor is olcsóbb volt a többi bolthoz képest a mobilbirodalom, azért rendeltem tőlük, tehát végül is nincs átverés a telefonok olcsóbbsága miatt, de az okát tényleg nem tudom..
2015. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!