Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott iphone 4s-t meglehet...

Beázott iphone 4s-t meglehet javítani valahogyan? Megéri venni egy beázott iphone 4s-t?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg, alaplapcserés lesz, az annyi mint egy használt 4s
2014. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $triker ***** válasza:
Az enyim is beázott, és hidd el, hogy nem éri meg megjavítani mivel a korrodálódás miatt majd alapból lesz egy lézeres átnézés & tisztítás ami ~ 8000 ft + gondolom be sem kapcsol ami alaplapi csere ~ 25.000 ft, ha már alaplap csere akkor ne hagyjunk a készülékben vizesedett, korrodálódott alkatrészeket, képernyő vezérlőpanel ~ 20.000 ft, gomb panelek ~ 2x 7.500, és már most ott tartunk, hogy kb 70.000 ft, jobb ha egy újat veszel, én is ezt tettem..
2014. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagy Veronika Anna válasza:

A Ferenc krt 3-ban lévő szervíz honlapján majd kiszúrta a szemem, hogy beázott 4s javítása 4000 Ft! nem tudom, hogy ez hogy van vagy ebből mi igaz,de egy próbát megér:)

am más miatt voltam már ott, nagyon kedvesek az ott dolgozók, nekem ajándékba lefóliázták a telefonom:D

csak ajánlani tudom:)

2014. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $triker ***** válasza:
Igazad van, 4000 ft az "ultrahangos mosás" viszont ez csak a benne lévő víz réteget távolítja el, és csak akkor van értelme, hogyha a telefon a beázás után maximum 1 nappal kerül oda, mivel az alkatrészek a víz érintésével egy időben elkezdenek korrodálódni. Szóval amit írtam az stimmel csak én lézerre emlékeztem nem ultrahangra ;)
2014. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!