Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M szerintetek...

Sony Xperia M szerintetek megéri 30ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés
T-mobileban most online rendelés esetén akciós. Mit gondoltok?

2014. aug. 5. 11:53
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem próbáltam még ilyen telefont, de szerintem igen mert az Xperia-k nagyon jó telefonok! Legalábbis én igy tapasztaltam! :)
2014. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hali! Én a múlthéten rendeltem meg az xperia m-emet, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ezelőtt egy xperia x8-am volt, ahhoz képest felüdülés ez a telefon. Azt is vedd figyelembe hogy ~60 ezerről van most leárazva! ;)
2014. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom, megéri! anyukámat akarom rávenni, hogy végre legyen okostelefonja :D nekem Z1em van ;)
2014. aug. 7. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Haha! Csak hogy már nincs belőle egy darab sem. :( Én pont ma akartam volna megrendelni.

Függetlenül 38k körül van az ára.

2014. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!