Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átvertek, mit tudok tenni?

Átvertek, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egy srác hirdetett pár hete telefont, amit tökéletes működőnek, alig használtnak írt le. Kérdésemre azt mondta, semmi hibája. Biztonság kedvéért személyesen vettem át, teljesen jónak tűnt. Itthon láttam, hogy egész egyszerűen nem csatlakozik a wifire, de nem csak az itthonira, hanem konkrétan semmilyenre. A srác azt irta, elutal 7.000ft-ot javitásra. Ezt irta négy hete, azóta nem válaszol semmire. Egyértelmű, hogy átvert, elvittem megcsináltatni, mindent kicseréltek benne, ami csak szóba jöhetett hibaforrásként, de továbbra sem jó (javításnál kiderült, hogy már volt toldozva-foltozva a belseje)

Nyilván túl sok mindent nem tudok csinálni, de mégis idegsit, hogy az a kis gyökér röhög a markába. Nem tudnék mégis kezdeni valamit...?

Csak normális válaszokat, légyszives.


2014. aug. 5. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Polgári peres út a lehetőség...Ha nem készült köztetek valamilyen szerződés akkor a készülék vételárát és/vagy a készülék rendeltetésszerű használatához szükséges javítás és egyéb költségek az alapok...Sajnos neked kell mindent "állni" mert csak a sikeresen lezárult per végén kaphatsz bármit is...:(

Ügyvéd ismerős vagy határozott (nem bunkó!!!) hivatalos hangvételű telefonhívás vagy ha megvan a lakcím akkor levél a problémás eladónak, van hogy segíti a megoldást!

2014. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!