Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamarosan szeretnek iphont...

Hamarosan szeretnek iphont venni de egy par dolog meg uj nekem. (? )

Figyelt kérdés
Az androidos telefonban levi sim kartya nem jo az iphoneba mennyibe kerul megcsinaltatni?

2014. aug. 5. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Ha már telik iPhone-ra, ne garasoskodj a sim kártya cserén, remélem jól lehúznak.

Egyébként a Telekomnál minden bizonnyal ingyen van a csere, még jó, hogy írtál szolgáltatót, ilyen kérdésnél nagyon fontos.

2014. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
telekomnál pont nem...4500 Ft, ha a telót nem náluk veszi. akkor ingyenes, ha ott veszi, vagy ha a sim kártya mondjuk olyan régi, hogy eldobálja a térerőt, mert nem érintkezik már jól.
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan annyi, nem hivatalosan meg... Cseréltettél már? Attól függ milyen ügyintézőt fogsz ki. Ha rendeset, ráírja a papírra ami írtál (eldobálja a térerőt stb.) és ingyenes a csere. Sokan fizettek és sokaknak volt már ingyenes. Én igaz csak micro sim-re cseréltem, nekem ingyen volt.
2014. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ertem h miert jo kisse bunkon fogalmazni h remelem jol lehuznak stb... A telefont hasznaltan szeretnem venni. De vodafonos vagyok.
2014. aug. 6. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A vodánál nem biztos, hogy cserélik ingyen. Pedig kellene. Főleg ha már idősebb a kártya, mint 2 év.

Úgy tudom, hogy ott is van valami telefonszám amin kioktatják őket, hogy bizony ingyen kéne cserélni. Csak nem tudom, hogy mit kell kérni. Vannak akik felügyelik a munkájukat és ők elmagyarázzák, hogy nem kéne érte pénzt kérni.

De ha már két éves, akkor nyugodtan mondd, hogy rossz a kártya. És mindenképp próbáld meg másik üzletben is, hogyha nem akarják ingyen.

2014. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom szepen a valaszod es kedvesseged:) Sokat segitettel
2014. aug. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!