Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos kerdes, nagyon is!...

Fontos kerdes, nagyon is! Legalabbis nekem, kerlek! HTC vagy Lg?

Figyelt kérdés

Beleszerettem ket telefonba. HTC Desire 816 vagy Lg G2?

Mind a ketto nagyon tetszik! Arban egy kategoria. Lg 120 ezer, a HTC 130 ezer. Segitsetek nekem kerlek, hogy melyiket vegyem meg inkabb! Ha valakinekmvan Lg g2 telefonja irjon rola, hogy mi a jo benne, mi nem a legjobb benne, gyors vagy gondolkodik, hogy mit csinaljon, mert az en telefonom, igaz csak egy kis Alcatel, de mar nem a regi! A regiek nagyon jol mukodnek/tek, de ez az m'pop mar nem :/.

Ha valakinek HTC Desire 816 van o is irjon rola velemenyt! A HTC-t februarban dobtak piacra, mig az Lg-t tavaly nyar vegen, ha jol tudom.

Koszonom Mindenkinek elore is a valaszokat! Nagyon fontos, augusztus vegen vennem meg, tovabb nem szeretnek telo nelkul maradni! :/



2014. aug. 7. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze őket, és döntsd el, melyik jobb neked!


[link]


De például a HTC ahogy látod, 75 ezertől van, ráadásul a gsmvonal.hu-n, ami egy megbízható webáruház, akkor miért adnál érte 130-at? Ha még egy kicsit hozzáteszel, 136 ezertől van LG G3, ami mindegyiknél szuperebb, ráadásul a mobilkereskedes.hu-ban, ami szintén megbízható!

2014. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, 75 de az nem uj keszulek! Az kez alol van, lehet mar hasznaltak, inkabb veszek dragabban, de az vadi uj legyen :)

Osszehasonlitottam, es pont azert kertem segitseget, mert mind a kettoben van valami, ami jobban tetszik, egall van :/

2014. aug. 7. 10:26
 3/11 anonim ***** válasza:
G2
2014. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

""látod, 75 ezertől van,""


Vigyázni kell ez lehet olcsóbb hamisítvány is.


Ha esetleg újonnan ennyiért már megvehetnéd.

2014. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De igen, kérdező, az új, mobilos webáruházak nem írják ki a használt árakat! (már ha árulnak egyáltalán használtat!)
2014. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Desire 816 130 ezerért? WTF? Nagyon max 90k-t adnék ki érte, azt is már úgy, hogy beleszámolom a HTC túlárazását és a bolt lehúzását, mert tudom, hogy ennyiért nagyon rosszul járnék, de még azt mondom ennyit nagyon nagyon durván megér.


150k-tól már HTC One M8-at, vagy 110k körül már M7-et is kapsz, akkor mégis mit nézegetsz 130k-ért egy Desire 816-ot?

Egy Moto G-vel egyenértékű ez a Desire, ami egyébként nagyon jó telefon, de csak 50k-ért adják. Ha ebbe beleszámoljuk, hogy azért a Desire 816-ba jobb kamerát raktak, nagyobb kijelzőt, +512 MB RAM, jobb kamera, van benne 4G és sztereó hangszóró, akkor nagyon max 70 ezernél járunk, de mivel HTC, ezért kicsit túl kell árazni, legyen 80k.

Ha te egy ilyen telefonért képes vagy kiadni 130k-t, akkor nem vagy normális.

2014. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az Extreme digital-ba 129 ezer.. :/ de most nem csak a HTC-ről van szó!

Ott van az Lg, nem jutottam sokkal előrébb...valaki olyan is írjon már, aki mind a kettőről mond véleményt, nem csak a HTC-ről...

köszönöm..

2014. aug. 7. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár a HTC-hez viszonyítva az LG-nek kisebb felbontású az előlapi kamerája, de 2 MP teljesen normális, az 5 amúgy is ritka, illetve 16 vagy 32 GB tárhelyjel választható, aztán csókolom - bővítés nincs. A HTC-be viszont csak 8 GB tárhely, viszont max. 128 GB bővítés - ki se lehet használni! Ha a tárhely nem számít, akkor az LG-t vedd meg, sokkal jobb!
2014. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

A tárhely nem igen számít, az iskola miatt kell, mert nincs laptopom, de nem is bánom, táblagépem van, de halódik, meg apum használja..

Van még egy fontos: van az Lg-ben text - szövegfotózás? mert arra nagy szükségem lenne, de az enyémben nincs :/

Köszönöm előre is! :)

2014. aug. 7. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:

LG G2 jó telefon, az egyik legjobb.

Szoftveresen nekem nem jön be, de hát kinek mi tetszik.

Gyönyörű kijelzője van, jó kamerája, az egyik legjobb üzemideje, erős hardver, stb.

Az már tényleg megér 120 ezret, mai nap is top10-es, vagy inkább top 5-ös telefon.


"van az Lg-ben text - szövegfotózás?"


Van benne kamera, ami nem fog leállni, ha szöveget kezdesz el fotózni vele.

Vagy mire gonoldsz? Ami OCR-re, amivel lefényképezel egy szöveget, és rögtön txt-be vagy valami szöveges formátumba lehet elmenteni?

Ilyen gyárilag szinte egy telefonba sincs, de egy alkalmazást akármelyik telefonra le lehet szedni.


Egyébként még Nexus 5-öt lenne érdemes megnézned, nagyjából egy az egyben LG G2, csak teljesen más (jobb) szoftveres téren. G2-höz képest még nagy hátrány, hogy kisebb az aksija, de még így is átlagos, vagy átlagosnál jobban bírja, de szoftveresen az Androidos telefonok királya.

2014. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!