Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos kerdes, nagyon is!...

Fontos kerdes, nagyon is! Legalabbis nekem, kerlek! HTC vagy Lg?

Figyelt kérdés

Beleszerettem ket telefonba. HTC Desire 816 vagy Lg G2?

Mind a ketto nagyon tetszik! Arban egy kategoria. Lg 120 ezer, a HTC 130 ezer. Segitsetek nekem kerlek, hogy melyiket vegyem meg inkabb! Ha valakinekmvan Lg g2 telefonja irjon rola, hogy mi a jo benne, mi nem a legjobb benne, gyors vagy gondolkodik, hogy mit csinaljon, mert az en telefonom, igaz csak egy kis Alcatel, de mar nem a regi! A regiek nagyon jol mukodnek/tek, de ez az m'pop mar nem :/.

Ha valakinek HTC Desire 816 van o is irjon rola velemenyt! A HTC-t februarban dobtak piacra, mig az Lg-t tavaly nyar vegen, ha jol tudom.

Koszonom Mindenkinek elore is a valaszokat! Nagyon fontos, augusztus vegen vennem meg, tovabb nem szeretnek telo nelkul maradni! :/



2014. aug. 7. 09:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Vagyis, arra gondoltam, hogy szöveget olvashatóan, élesen fotózza-e le..de ezeket jó, hogy mondod :)

nem, nekem a Nexus nekem nem jön be :) valamilyen szinten adok a megjelenésre is :) de ha így ajánlod a G2-t azt fogom megrendelni :) ha megéri, akkor legyen :)

2014. aug. 7. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!