Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora esély lenne arra,...

Mekkora esély lenne arra, hogy az Apple kiadna végre egy 5"-os iPhone-t?

Figyelt kérdés
Idén szerintetek jöhetne? Mert én telefon csak 5" felett vennék, és az iOS sem rossz.. Volt már iPod-om, az tetszett, de az android mellett feleslegessé vált. Viszont mostanában a játékokat is inkább iOS-re készítik, csak ugye ott kicsi a kijelző.
2014. aug. 17. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Androidra is sok jó játék van, ráadásul az Apple termékeket a márkanév miatt kell megfizetni, ami nem éri meg, egy Androidossal sokkal többre mész! Egyébként olyan pletykák is vannak, hogy az iPhone 6 kijelzője már 6" lesz, bár erre szerintem kicsi az esély.
2014. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5.5"-os Note 2-t nyüstölök már másfél éve. Megvan minden játék rá szinte, ami értelmes, persze akciókban megvásároltam. :) De kezdem unni. Nem akarom már modolni a telefont, semmi egyéb, csak csupán használni. Úgy látszik, hogy kinőttem ebből a romolós dologból.
2014. aug. 18. 10:49
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
77%

A 6-os alma állítólag 4,7 és 5,5 colos változatban lesz kapható, az IOS8 pedig szintén állítólag sok engedmény, nyitást fog tartalmazni kompatibilitás, kommunikáció terén az android és WP rendszerek felé.

Ha mindez igaz, akkor az Iphone nagyjából utol fogja érni az androidok high-end típusait, így nem kizárt, hogy már érdemes lesz váltani.

2014. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden jel arra utal, hogy a mostani frissítés során egy 4.7" és egy 5.5" modellt is be fognak mutatni.
2014. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!