Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Mi a baja a SIM...

SEGÍTSÉG! Mi a baja a SIM kártyámnak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Ma leejtettem az ágyamról a telefonom (Samsung Galaxy SIII mini), körülbelül 30 centit esett, de azt is egy puha szőnyegre. Kb. azóta a telefonom nem ismeri fel a SIM kártyámat. Belepróbáltam két másik SIM kártyát, de azokat gond nélkül felismerte, illetve a saját SIM kártyámat is belepróbáltam további két telefonba, és azok is elutasították. Elképzelhető, hogy az esés miatt lett valami baja a kártyának?

A másik, hogy 10 napja kaptam egy sms-t a Telekomtól, hogy van még egy befizetendő számlám, és a figyelmeztető sms-től számítva 30 napon belül rendezzem. Ugye nem emiatt inaktív a kártyám?

Segítsetek! :(


2014. aug. 18. 17:10
 1/4 Clairvoyant ***** válasza:
Én spec. valószínűbbnek tartom, hogy letiltották a kártyát. Rá kell kérdezni szolgáltatónál...
2014. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a csekkeket, minden maradéktalanul, időre be van fizetve. Így végképp nem értem a problémát. :(
2014. aug. 18. 18:07
 3/4 Clairvoyant ***** válasza:
Ha maradéktalanul megvan náluk is, akkor nem küldenek smst... mindenesetre ha a kártya meghibásodott, ingyen cserélik, csak ne emlegesd hogy dobálod a telefont :P
2014. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na felhívtam a 1430-at, és beszéltem 3 ügyfélszolgával. Az utolsó srác mondta, hogy nagyon nagyon nagyon ritkán, de előfordul, hogy a sim kártya magától is meghibásodhat (nem említettem a dobálózást) és érezzem magam megtisztelve, hogy a sok ezerből pont az enyém távozott a túlvilágra. :D

Egyébként nem szokásom dobálni, össz-vissz kétszer esett le az ágyamról. (Első alkalommal meg is repedt a kijelzője egy 40 centis zuhanásról a linóleumra. :D)

Köszi a választ! :)

2014. aug. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!