Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon az...

Melyik a jobb telefon az evolveo strongphone q4 vagy a caterpillar B15Q?

Figyelt kérdés
mármint melyik bírja jobban a strapát jobb az ár érték aránya
2014. aug. 19. 22:33
 1/1 anonim válasza:

Evolveo nem vegyél semmiképpen, mert egy nagy átvágás az egész.


Én sajnos megjártam az Evolveo Strongphone Q4


- a meséjük ellenére nem vízálló. Csak fél percre tettem be egy mosdó vízbe, próbaképpen, bár túlélte, de azóta a képernyője elszíneződött, csíkos és foltos


- a meséjük ellenére nem tud 2 SIM kártyát kezelni, mert a betételük után az első újra indítás után mindkettőre érvénytelen IMEI üzenet fogadott


- GPS-e nagyon lassú és gyenge, épületen belül vagy kicsit borult időben már egyáltalán nem működik


- a szervize 2 javítási időt ígér, de 1 hónapig szórakoznak vele, és erre az időre csere készüléket sem adnak. És eddig egy ismerősömnek sem javították meg, hanem csak rontottak rajta, egyiknek például ugyanolyan pocsék a GPS-e, de már kamerája sem működik


- írhatsz a Evolveonak is közvetlenül e-mailt, ha túl ronda panaszod van, előfordulhat, hogy válaszra sem méltatnak


- a CAT-et árulják olyan boltok is (pl. MediaMarkt), ahol kezedbe veheted, kipróbálhatod, ha baj van vele, akkor 3 napon belül szó nélkül visszafizetik az árát. Sőt újabban már a T-Mobil is árulja, ami felteszem azt jelenti, hogy kipróbálták és megvoltak elégedve vele, mernek vele üzletelni.

Az Evolveo viszont csak a weben keresztül rendelheted meg vagy olyan nem tisztességes magyar boltokban veheted meg, akik semmilyen kipróbálási lehetőséget nem biztosítanak a számodra. Így gyakorlatilag zsákbamacskát vásárolsz, és ha már náluk a pénzed (75- 90 ezer forint) akkor már úgy babrálnak ki veled ahogy nem szégyellik, és nem szégyellik.

2014. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!