Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a windows...

Mit gondoltok a windows phone-okról? Jó valasztás lenne egy 15 évesnek vagy inkább android?

Figyelt kérdés
Összespóroltam magamnak 70e forintot, és telefont szeretnék belőle venni. A nokia lumia 925re gondoltam de szóba jöhet az 1320 is. Ha pedig szerintetek jobb lenne az android akkor lg g2 mini, sony xperia m2 jöhet szóba. 15 évesnek jó lenne egy windows phone vagy ink egy android? Koszia válaszokat!

2014. aug. 20. 01:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy korfüggő... Én a WP-t jobban szeretem, mert egyszerűbb a kezelőfelülete, könnyű kiigazodni rajta, sokáig bírja az aksi és nekem eddig sosem fagyott le. Nekem N Lumia 520-om van. Volt régebben egy HTC-m is, nem tudom, mennyiben különbözik a fent említettektől, de nem hiszem, hogy sokkal másabb lenne. Sosem találtam meg benne semmit, ha háromnál több dolog volt nyitva, akkor lefagyott, lassú volt... Szóval szerintem mindenképp WP. Még csak most tör be a piacra, így viszonylag kevesebb alkalmazás van az áruházban, de mindig jönnek az újdonságok, és általában mindennek van alternatívája.
2014. aug. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70ezerért okádék droidost kapsz.
2014. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valahogy az áfát vissza tudod igényelni, akkor már közel jársz egy jó android-os telefonhoz.
2014. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

fent leírtam hogy milyen telefonok érdekelnek( lumia 925/1320, xperia m2, lg g2 mini) azok között nincs jó androidos?

egyébként szívem szerint vagy a sony-t vagy a lumia 925-öt venném

2014. aug. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!