Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 megéri használtan?

Iphone 5 megéri használtan?

Figyelt kérdés

1-2 éves használt iphone megéri, ha csak 1-2 karc van rajta?

Vagy inkább vegyek ipod touchot újonnan?

[link]


[link]



2014. aug. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hár véleményem szerint igen meg, De lehet árbaszás is azt se feledd.

Viszont a másodikat vedd ink,ujjabnak tünik hiába +10000.

De te döntésed, meg a másodikon garancia van (ami aztjelenti h 1évesnél nem lehet réggebi)

Sztem a másodikat vedd, bár a 2tok lányos, de most azt eltudod adni vagy vmi, lány vagy?

lényeg h a második, ne azon a 10000fton muljon

2014. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
átbaszás* Első voltam
2014. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudásukhoz képest még használtan is drágák!
2014. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Kizo87!

Akkor vegyél ugyanennyiért 'dupla ilyen erős' droidos vasat és csodálkozz hogy az egekig növelt magok nem bírják még a képernyőzárat sem röccenés nélkül feloldani sokszor...

Arról ne is beszélünk hogy 2 éves a teló, de még 1-1,5 évig ez telefon is marad...

2014. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első nekem gyanús. :(

Viszont használtam olyat vegyél, amin van garancia, mert kicserélik újra garancián belül. (sehol nem javítják)

De, ha szifont veszel, főleg ilyen hirdetős oldalon a követezőkre figyelj!!

Kérj olyan képet, ahol látszik beállítások-info rész és imei/sorozatszám.

Ha megvan, le tudod ellenőrizni az Apple oldalán.

kérj olyan képet, amin látszik a garanciajegy, és azonos legyen az imei szám azzal, amit a telefon mutat. Illetve doboza hátuljáról, ahol szintén látszik az imei. Ez érvényes személyes vásárlásra (senki nem fog postán ilyen értékben vásárolni)

Ha képet sem akar küldeni, ne is foglalkozz vele, kamu.

2014. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!