Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mini, nokia...

Samsung galaxy s4 mini, nokia lumia 820 vagy iphone 5c? Alapvető dolgokra használnám (telefonálás, fényképezés, internet, játékok).

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi erről a 3 telefonról, illetve az operációs rendszerekről. Az androiddal kicsit előítéletes vagyok, most is másfél év után szinte használhatatlan a telefonom és sok ismerősömnél tapasztalom ugyanezt, nem tudom megéri-e. Most azért egy hosszabb távú befektetést szeretnék. Melyiket érdemes megvenni?
2014. aug. 27. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha laggmentes droid kell akkor galaxy s5, note 3, htc one ha zökkenőmentes gyorsan telefonra vágysz akkor iphone 5s inkább az prémium, lumia 820 meg már nem mai darab de viszont olcsón megkapható
2014. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az 5c -t választanám ! (Nekem is az van ,kifogástalan a működése ,szerintem jobban is néz ki mint az 5s ,nagyon jól össze van rakva ,egyszerűen jó kézbe venni )
2014. aug. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, szerintem 5c-re fogok beruházni, az 5s nekem sem tetszik annyira. Esetleg azt meg tudod mondani hogy intenzívebb használat mellett meddig bírja az aksija?
2014. aug. 28. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

5c rettenetesen csúszós, csak később ne hogy pókhálós legyen a kijelződ ez a videó mindent elmond YouTube lent írd be a címét


"Iphone 5s és 5c mobilarena tv "

2014. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!