Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nem gáz ha Iphone...

Szerintetek nem gáz ha Iphone 5s-t kapok 14. születésnapomra? 13/Lány (TÖBBI LENT)!

Figyelt kérdés
mit kell az iphone 5-ről tudni? :) milyen a kamerája? nektek melyik színben tetszik a legjobban? Aranyba vagy fehér-ezüstbe?

2014. szept. 1. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az irigy nem biztos, hogy mond is valamit, csak látványosan elkerül, stb.

Nem bántásból: természetesen az én mobilomon is van kamera, szükségből,és ha a témának elég, használom is, de fényképeket, sokkal jobbakat, jóval több beállítási lehetőséggel, akár 30000 Ft-os géppel is csinálok.

Sok sikert hozzá, és én nem irigylem Tőled.

2014. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%

14 éves

Fotózás

lol

eltudom képzelni hogy az a tipikus 14éves elkényesztetett kis csitri vagy, akinek megy a pózolás kitolt s*ggel, csücsöritéssel, flegma fejjel+ google idézet, hogy te mekkora genius vagy hogy ilyet irsz a képedhez, ha meg fokozni szeretnéd akár egy angol szöveget irsz alá.És hát huu iPhone van a kis pics*nak amit apuci fizetett a szaftos fizetéséből haha XD És ne gyere a irigy dumával, mert nemvagyok az, mert 2hét és meglessz nekem is a i5Sem amit SAJÁT PÉNZBŐL veszek.

Csak leirtam hogy milyen tipus lehetsz nagyjábol, és ahogy előttem irták fogalmad sincs a pénz értékéről.XDD

2014. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon "gáz"!
2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
rossz látni ezeket a reakciókat
2014. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bp1985 ***** válasza:
Kamerába nem egy telefon van fele áron, ami sokkal szebb képet csinál. Nem irigykedek, mert nem veszek ifos terméket. A facebook a 20.000 -es telefonon is megy. Arra meg marhára nem kell ilyen telefon, hogy a facebookra told fel a fürdőszobás képeidet 846 oldalról. A szüleidet sajnálom csak, hogy nem tudnak gondolkodni felnőtt fejjel.
2014. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

utolsó: Neki mind1 milyen árban van, lehet 100.000 vagy akár a duplája. Lényeg h iPhone és szülők zsebéből megy, szval annyit költ rá, mint te a kólára, mikor én meghivlak.

Semmit....

2014. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Lol itt még az ip5s volt a legjobb telefon most meg már van iphone 11
2019. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már 13 is 😂
2022. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!