Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van rá esély? Ha igen, hogyan?

Van rá esély? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy az iphone (g3) telefonom már napok óta külön életet él, de ez most mindegy. Szóval az a problémám, hogy a jelkódomat a telefon magától megváltoztatta, így nem tudom feloldani. Van arra esély, szerviz nélkül, valahogyan ezt leszedni? ( a jelkódot.) Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
kizárt, mert nincs olyan, hogy iPhone G3...:D
2014. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval az a problémám, hogy a jelkódomat a telefon magától megváltoztatta, így nem tudom feloldani.

Add vissza a tulajdonosanak, o tudja a kodot...

2014. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Látom, nehéz felfogni. (elírtam 3g* elnézést.)

A jelkód alatt a képernyőzár kódot értem, nem gondoltam volna, hogy ennyire nem érthető. A telefon ezt hangsúlyozom MAGÁTÓL változtatta meg, isten tudja mire. Így az előttem tulajdonos SEM tudná nekem megmondani. Remélem most már érhető.

2014. szept. 3. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Így az előttem tulajdonos SEM tudná nekem megmondani.

Az ex-tulajos kommenteket meg a lopott telefonokra szoktuk irni, remelem most mar ertheto...

amugy hard reset es kesz

2014. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!