IPhone 5,5c,5s?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban azok érdekelnének, akiknek ilyen van.

Meg hogy milyen telefon, előny hátrány tapasztalatok?

Mindent amit csak lehet. Tényleg megéri az árát, és most nemkell a android duma h tulárazott divatcikk meg stb duma.

Csak kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra, és nem akarom olyat akinek még soha semvolt iphona és ugy leszarozza.

Előre is köszönöm az ÉRTELMES VÁLASZOKAT.



2014. szept. 4. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

annyiszor ki volt már tárgyalva

keresőbe írdd be

2014. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

iPhone 5 és 5c ugyanazt a hardvert tartalmazza, csak utóbbi műanyag házat kapott, és 5-t már nem igazán lehet újonnan beszerezni. Szerintem egyébként nincs 5c-vel gond,teljesen egyben van, mint egy felsőkategóriás Lumia.

5s hasonló házat kapott, mint az 5, viszont teljesen más hardveresen. Gyorsabb, fejlettebb mind a processzora mind a GPU-ja (előbbi ARMv8 (64 bites) architektúrájú, utóbbi támogatja az iOS8-cal megjelenő Metal API-t, magyarán szebb játékokat lehet rá írni) jobb a kamerája is egyező felbontás ellenére (érzékenyebb a szenzora, így rossz fényviszonyok között jobb képet készít), képes lassított videó felvételt készíteni, van ujjlenyomat olvasója (amely egyrészt kényelmesen használható, mivel a Home gomb megnyomásakor automatikusan leolvassa, másrészt ritkán hibázik, tehát kvázi kényelemvesztés nélkül tudod levédeni a telefont).

2014. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

na ilyen válaszokat vártam :)

Nagyon szépen köszönöm.

első meg ha nemtudsz válaszolni mert valszeg nincs iphonod vagy hasonló, akkor inkább hanyagolj.

Második ment a zöldkééz :D

2014. szept. 4. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdező: ehhez a stílushoz inkább egy android állna jól neked
2014. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi, majd ő bunkóskodik és én legyek a jófej nem?

Ha nemtud normálisan válaszolni akkor tényleg de tényleg minek ir?

Tudom hogy van google meg stb kereső, de én saját tapasztalatra vagyok kiváncsi.

Az hogy meg milyen a stilusom nem telefontól függ, mert ha bunko vagyok akk nemlehet csak Androidos vagy mi?

Ember ti tényleg nemtudom mit hisztek hogy mire való ez a tetves GYK.

ilyenekkel hanyagoljatok már

2014. szept. 4. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
a GYK keresőjére gondoltam te fogyatékos
2014. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

te "fogyatésok"

Akkor legközelebb ha okoskodsz akkor ird oda hogy a gyk kereső, mert kereső szó hallatán 10ből 9nek a google és más kereső jut eszébe.

Az "annyiszor kivolt már tárgyalva" visszatérve pedig csak annyit hogy.. És?

Ha már valaki kiír egy hasonló kérdést, akkor már nemlehet megkérdezni? Legközelebb átnézek 1000kérdést mielött valamit kiírnék, nehogy egy "át tárgyalt" téma legyen.

2014. szept. 4. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!