Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le nagyon hamar...

Miért merül le nagyon hamar az Xperia L? Fontos!

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete vettem egy sony xperia l telefont és már a 3. nap észleltem, hogy hihetetlen hamar lemerül (ha semmit nem csinálok vele,akkor is félóránként kb 5-6 %-ot, ha meg mobilnetezek vagy játszok, akkor meg 5 perc alatt 10 %-ot is képes lemenni). Kipróbáltam egy rakat olyan programot, ami elvileg segíti a telefon akkumulátorát, hogy ne merüljön gyorsan, illetve leállítja a hátérben futó programokat(battery guru,snapdragon stb).

Lehet az is a probléma, hogy az első lemerítésemnél nem töltöttem 16 óránál többet, hanem csak kb 12 órát volt töltőn. Ti mit tanácsoltok? Ha vissza viszem a szolgáltatóhoz, akkor kicserélnék az aksit? Előre is köszönöm!



2014. szept. 4. 23:37
 1/1 bp1985 ***** válasza:
12 órát sem tudod tölteni, nemhogy 16-ot. Ezeket a csodatevő appokat felejtsd el. Magadnak kapcsold ki azokat, amik nem kellenek. A net az le tudja szívni az akksit hamar.
2014. szept. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!