Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5C vagy 5S -t vegyek?...

Iphone 5C vagy 5S -t vegyek? Miert?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp IPHONE 5S-t!


Belül lehet,hogy hasonlóak,de azért az 5s újabb kiadás,sokkal jobb is.Mindene fejlettebb.


Az 5c-nek borzalmas ez a játéktelefon kinézete,műanyag a hátulja akárcsak egy nokiáé.Az Apple helyében ki nem adtam volna,arra jó , hogy a 13 éves kislányok kihisztizzék apucitól,mert színes.


Egyértelműen 5s!

/nekem is az van/

2014. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerre adták ki őket... Belülről teljesen ugyanolyan, mint az 5, szóval az 5S "okosabb". Ha a teljesítmény a fontos, akkor inkább 5s, ha csak a kinézet, akkor nem tudok mit javasolni, te tudod, mi tetszik neked.
2014. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha megengedheted magadnak, 5s, de inkább várj, mert holnapután mutatják be az utódját. 5s gyorsabb, fejlettebb hardverrel rendelkezik, mint az 5 (és 5c, mivel 5c nem más, mint egy iPhone 5 műanyag házban). 64 bites processzora van (s ami fontosabb, ARMv8-as az utasításkészlete), gyorsabb a GPU-ja (és iOS8.0-tól kezdve Metal API-val programozható lesz, az ezt kihasználó játékok szebbek lehetnek, mint a "hagyományos" OpenGL ES-esek), jobb a kamerája azonos felbontás ellenére is, képes lassított felvételbe videót rögzíteni, tovább lesz szoftveresen támogatott...


Ettől függetlenül, sosem értettem ezt a "jajj, 5c műanyag, iszonyat" nézőpontot. iPhone 3G-3GS is az volt, mégis imádták a népek, pedig annak rosszabb volt az összeszerelési minősége. 5c készülékháza teljesen egyben van, nem nyikorog-nyöszörög. Attól, hogy nem fém, még nem lesz "olcsó" hatása.

2014. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Jobban is néz ki mint az 5S
2014. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az 5C is szép tud lenni, nem tudom mi baja van vele minden mindenkinek, egyáltalán nem olcsó hatású és egészen jó színekben lehet kapni. Bár én, ha a helyedben lennék és megengedhetem magamnak, 5S-t vennék, mert fejlettebb.
2014. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miben fejlettebb?
2014. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: lásd #3.
2014. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!