Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamit el rontottam a Samsung...

Valamit el rontottam a Samsung E250nél, léci akinek van az segítsen!?

Figyelt kérdés
A videó felvételnél folyton fejjel lefele van be állítva, hogy tudnám vissza állítani? És amikor le akarok játszani videót akkor nem engedi a hangot rá, léci segítség
2010. jan. 18. 17:40
 1/4 anonim válasza:

A BAL OLDALÁN A TELEFONNAK A HANGERŐSZABÁLYZÓVAL TUDOD VISSZAÁLLÍTANI AZ "EGYENSÚLYT"

a hangot meg akkor nem engedi, ha rezgőre vagy némára van állítva, ha nem így van, akkor szintén a hangerőszabályzóval tudod állítani. jah igen és amikor belépsz a videókhoz, felteszik a kérdést, hogy rezgő üzemmódba van a telefon, nem szeretnéd e hogy a videókat hanggal játssza le.

2010. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, igazán :)
2010. jan. 18. 18:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is béna vagyok csak nem rég kaptam a telefont olyan 3 hónapja és azért nem tudtam :)
2010. jan. 18. 18:01
 4/4 anonim válasza:
jaj semmi gond, előfordul! én egy két év után jöttem rá erre:)
2010. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!